xfwm4.fa_IR - en to fa translation catalogue (96 entries)

en: Workspace Margins
fa: حاشیه‌های فضای کاری

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
fa: حاشیه‌ها مناطقی بر لبه‌های صفحه هستند که پنجره‌ها در آنجا گذارده نخواهند شد.

en: Left :
fa: چپ :

en: Right :
fa: راست :

en: Top :
fa: بالا :

en: Bottom :
fa: انتها :

en: Workspaces and Margins
fa: فضاهای کاری و حاشیه‌ها

note: Number of workspaces
en: Workspaces
fa: فضاهای کاری

en: Margins
fa: حاشیه‌ها

en: Change name
fa: تغییر نام

en: Workspace %d
fa: فضای کاری %d

en: Name:
fa: نام:

en: Click on a workspace name to edit it
fa: بر نام فضای کاریی برای ویرایش آن کلیک کنید

en: Number of workspaces:
fa: تعداد فضاهای کاری:

note: Workspace names
en: Workspace names
fa: نام‌های فضای‌کاری

en: Menu
fa: فهرست

en: Stick
fa: چسباندن

en: Shade
fa: سایه

en: Hide
fa: پنهان کردن

en: Maximize
fa: بزرگ‌سازی

en: Close
fa: بستن

en: Shade window
fa: سایه زدن پنجره

en: Hide window
fa: پنهان کردن پنجره

en: Maximize window
fa: بزرگ‌سازی پنجره

en: Nothing
fa: هیچی

en: Left
fa: چپ

en: Center
fa: مرکز

en: Right
fa: راست

en: Title
fa: عنوان

en: Hidden
fa: پنهان

en: Font Selection Dialog
fa: گفتگوی گزینش قلم‌نگارش

en: Window Manager
fa: مدیر پنجره‌

en: Window Manager Preferences
fa: ترجیحات مدیر پنجره

en: Title font
fa: قلم‌نگارش عنوان

en: Title Alignment
fa: هم‌ترازی عنوان

note: XXX
en: Text alignment inside title bar :
fa: هم‌ترازی متن درون نوار عنوان :

en: Button layout
fa: طرح دکمه

en: Focus model
fa: مدل تمرکز

en: Click to focus
fa: کلیک برای تمرکز

en: Focus follows mouse
fa: تمرکز بدنبال موشی

en: New window focus
fa: تمرکز پنجره‌ی جدید

en: Raise on focus
fa: برافرازی با تمرکز

en: Delay before raising focused window :
fa: وقفه‌ی پیش از برافرازی پنجره‌ی تمرکز یافته :

en: Slow
fa: آهسته

en: Fast
fa: سریع

en: Raise on click
fa: برافرازی با کلیک کردن

en: Windows snapping
fa: پنجره‌ربائی

en: Snap windows to screen border
fa: ربودن پنجره به کنار صفحه

en: Snap windows to other windows
fa: ربودن پنجره‌ها به پنجره‌های دیگر

en: Distance :
fa: فاصله :

en: Small
fa: کوچک

en: Wide
fa: پهن

en: Wrap workspaces
fa: پیچیدن فضاهای کاری

en: Wrap workspaces when the pointer reaches a screen edge
fa: پیچیدن فضاهای کاری وقتی که اشاره‌گر به لبه‌ی صفحه برسد

en: Wrap workspaces when dragging a window off the screen
fa: پیچیدن فضاهای کاری وقتی که پنجره‌ای به خارج از صفحه کشیده شود

en: Edge Resistance :
fa: مقاومت لبه :

en: Opaque move and resize
fa: حرکت دادن آهسته و تغییر اندازه

en: Display content of windows when resizing
fa: نمایش محتویات پنجره‌ها هنگام تغییر اندازه

en: Display content of windows when moving
fa: نمایش محتویات پنجره‌ها هنگام حرکت دادن آنها

en: Double click action
fa: عمل دوکلیکه

en: Action to perform when double clicking on title bar :
fa: عملی که هنگام دوکلیکه کردن بر نوار عنوان انجام می‌گردد :

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: %s: Operation not supported (yet)
fa: %s: عملیات (هنوز) پشتیبانی ندارد

en: %s: Segmentation fault
fa: %s: نقص در قطعه‌بندی

en: %s: Another Window Manager is already running
fa: %s: مدیر پنجره‌ی دیگری از قبل در حال اجرا است

en: %s: Missing data from default files
fa: %s: فقدان داده‌ها از پرونده‌های پیش‌فرض

en: %s: Failed to enter daemon mode: %s
fa: %s: موفق به وارد شدن به حالت شبح نشد: %s

en: %s: Failed to create new process: %s
fa: %s: ناموفق در ایجاد پروسه‌ی جدید: %s

en: %s: Unknown error occured
fa: %s: خطای ناشناسی رخ داد

en: Ma_ximize
fa: بز_رگ‌سازی

en: Un_maximize
fa: بزر_گ‌نکردن

en: _Hide
fa: _پنهان کردن

en: Hide _all others
fa: پنهان کردن ب_قیه

en: S_how
fa: ن_شان دادن

en: _Shade
fa: _سایه‌زدن

en: Un_shade
fa: سایه‌_نزدن

en: S_tick
fa: _چسباندن

en: Uns_tick
fa: _چسباندن

en: Context _help
fa: را_هنمای زمینه

en: Always on top
fa: همیشه در بالا

en: Send to...
fa: فرستادن به...

en: _Close
fa: _بستن

en: Destroy
fa: تخریب

en: _Quit
fa: _ترک

en: Restart
fa: راه‌اندازی مجدد

en: Workspace %i
fa: فضای کاری %i

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
fa: %s: GtkMenu موفق به گرفتن اشاره‌گر نشد

en: %s: Unmanaged net_wm_state (window 0x%lx)
fa: %s: net_wm_state (window 0x%lx) سازماندهی نشده

en: %s: Missing defaults file
fa: %s: فقدان پرونده‌ی پیش‌فرض‌ها

en: %s: Cannot allocate active color %s
fa: %s: نمی‌توان رنگ فعال %s را جایابی کرد

en: %s: Cannot parse active color %s
fa: %s: نمی‌توان رنگ فعال %s را تجزیه کرد

en: %s: Cannot allocate inactive color %s
fa: %s: نمی‌توان رنگ غیرفعال %s را جایابی کرد

en: %s: Cannot parse inactive color %s
fa: %s: نمی‌توان رنگ غیرفعال %s را تجزیه کرد

en: %s: specified key theme "%s" missing, using default
fa: %s: طرح کلید مشخص شده‌ی "%s" وجود ندارد، از پیش‌فرض استفاده می‌شود

en: %s: Missing values in defaults file
fa: %s: فقدان مقادیر در پرونده‌ی پیش‌فرض‌ها

en: Switch to ...
fa: تعویض به ...
