Thunar 0.3.2beta2 - en to he translation catalogue (456 entries)

note: base directory not readable
en: Failed to read folder contents
he: לא יכול לקרוא את תוכן התיקייה

en: Unknown error
he: בעיה לא מוכרת

note: TRANSLATORS: `Exec' is a field name in a .desktop file. You should leave it as-is.
en: No Exec field specified
he: מאפייני שדה Exec לא קיימים

note: TRANSLATORS: `URL' is a field name in a .desktop file. You should leave it as-is.
en: No URL field specified
he: מאפייני שדה URL לא קיימים

en: Invalid desktop file
he: קובץ שולחן עבודה לא תקין

en: Failed to parse file
he: לא יכול לפענח את הקובץ

en: Invalid file name
he: שם קובץ לא חוקי

note: tell the user that we're preparing to unlink the files
en: Preparing...
he: מכין...

en: The file "%s" already exists
he: הקובץ "%s" כבר קיים.

en: Failed to open "%s" for reading
he: לא יכול לפתוח את "%s" לקריאה

note: use the generic error message
en: Failed to open "%s" for writing
he: לא יכול לפתוח את "%s" לכתיבה

en: Failed to write data to "%s"
he: לא יכול לכתוב נתונים אל "%s"

note: display an error to the user
en: Failed to remove "%s"
he: לא יכול למחוק את "%s"

en: Failed to read data from "%s"
he: לא יכול לקרוא נתונים מתוך "%s"

en: copy of %s
he: העתק של %s

en: link to %s
he: קיצור דרך אל %s

en: another copy of %s
he: עוד העתק של %s

en: another link to %s
he: עוד קישור אל %s

en: third copy of %s
he: העתק שלישי של %s

en: third link to %s
he: קישור שלישי אל %s

note: unable to stat source file, impossible to copy then the file does not exist, don't try to create a symlink then
en: Failed to determine file info for "%s"
he: לא יכול לקרוא את מאפייני הקובץ "%s"

en: Failed to create directory "%s"
he: לא יכול ליצור ספרייה "%s"

en: Failed to create symbolic link "%s"
he: לא יכול ליצור את הקישור הסימבולי "%s"

note: ...and a special display name
en: File System
he: מערכת קבצים

en: Failed to load application from file %s
he: לא יכול לטעון את התוכנה מהקובץ %s

note: tell the user that we failed to delete the application launcher
en: Failed to remove "%s": %s
he: לא יכול למחוק את "%s": %s

en: Command
he: פקודה

en: Icon
he: סמל

en: Name
he: שם

en: %s document
he: %s מסמך

en: Size
he: גודל

en: The desired thumbnail size
he: גודל התמונות המוקטנות הרצוי

note: update the progress information
en: Collecting files...
he: אוסף קבצים...

en: Invalid path
he: נתיב לא חוקי

en: Unknown user "%s"
he: שם משתמש לא מוכר "%s"

note: something went wrong, for sure
en: Failed to determine the mount point for %s
he: לא יכול למצוא נקודת עיגון עבור %s

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
he: לא יכול להתחבר אל HAL: %s

note: initialize Gtk+
en: [FILES...]
he: [קבצים...]

en: Thunar: Failed to open display: %s
he: Thunar: לא יכול להתחבר אל שרת תצוגה %s

en: Arran_ge Items
he: _סדר פריטים

en: Sort By _Name
he: סדר לפי _שם

en: Keep items sorted by their name
he: שמור את הפריטים מסודרים לפי שמם

en: Sort By _Size
he: סדר לפי -_גודל

en: Keep items sorted by their size
he: שמור את הפריטים מסודרים לפי גודלם

en: Sort By _Type
he: סדר לפי _סוג

en: Keep items sorted by their type
he: שמור את הפריטים מסודרים לפי סוגם

en: Sort By Modification _Date
he: סדר לפי תאריך _שינוי

en: Keep items sorted by their modification date
he: שמור את הפריטים מסודרים לפי תאריך השינוי שלהם

en: _Ascending
he: _מההתחלה לסוף

en: Sort items in ascending order
he: סדר את הפריטים מההתחלה אל הסוף

en: _Descending
he: _מהסוף להתחלה

en: Sort items in descending order
he: סדר את הפריטים מהסוף להתחלה

note: display an error message to the user
en: Failed to launch operation
he: לא יכול להתחיל תהליך

note: tell the user that we were unable to launch the file specified on the cmdline
en: Failed to open "%s"
he: לא יכול לפתוח את "%s"

en: Failed to open "%s": %s
he: לא יכול לפתוח את "%s": %s

en: Copying files...
he: מעתיק קבצים...

en: Creating symbolic links...
he: יוצר קישורים סימבולים...

en: Moving files...
he: מעביר קבצים...

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
he: האם אתה בטוח שברצונך
    למחוק לגמרי את "%s"?

en: If you delete a file, it is permanently lost.
he: אם תמחק את הקובץ, הוא יאבד לתמיד ולא תוכל לגשת אליו לעולם.

en: Deleting files...
he: מוחק קבצים...

en: Creating files...
he: יוצר קבצים...

en: Creating directories...
he: יוצר ספריות...

note: tell the user that it didn't work display an error to the user
en: Failed to set default application for "%s"
he: לא יכול להגדיר תוכנת ברירת מחדל עבור "%s"

en: No application selected
he: לא נבחרה תוכנה

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
he: התוכנה הנבחרת תפתח את הקובץ הזה וקבצים אחרים מסוג "%s".

note: add the "Other Application..." choice
en: _Other Application...
he: תוכנה _אחרת...

en: Open With
he: פתח בעזרת

note: create the "Custom command" expand
en: Use a _custom command:
he: השתמש בפקודה אישית:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
he: השתמש בפקודה אישית עבור תוכנה שלא נמצאת ברשימה למעלה.

note: create the "Custom command" button
en: _Browse...
he: _עיין...

note: create the "Use as default for this kind of file" button
en: Use as _default for this kind of file
he: השתמש כברירת מחדל לסוג קובץ זה

note: display an error to the user
en: Failed to add new application "%s"
he: לא יכול להוסיף את התוכנה החדשה "%s"

note: display an error to the user
en: Failed to execute "%s"
he: לא יכול להריץ את "%s"

note: update the header label
en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
he: פתח את <i>%s</i> וקבצים אחרים מסוג "%s" בעזרת:

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
he: עיין במערכת הקבצים כדי לבחור תוכנה שתפתח קבצים מסוג "%s".

en: Select an Application
he: בחר תוכנה

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Executable Files
he: קבצי ריצה

en: Perl Scripts
he: תסריטי Perl

en: Python Scripts
he: תסריטי Python

en: Ruby Scripts
he: תסריטי Ruby

en: Shell Scripts
he: תסריטי Shell

en: None available
he: שום דבר זמין

note: append the "Recommended Applications:" category
en: Recommended Applications
he: תוכנות מומלצות

note: append the "Other Applications:" category
en: Other Applications
he: תוכנות אחרות

note: tell the user that we cannot paste
en: There is nothing on the clipboard to paste
he: אין שום דבר בלוח כדי להדביק

en: Configure Columns in the Detailed List View
he: הגדר עמודות בתצוגת הרשימה המפורטת

en: Visible Columns
he: עמודות נראות

note: create the top label for the column editor dialog
en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
he: בחר בסדר הופעת המידע בתצוגת הרשימה המפורטת.

note: create the "Move Up" button
en: Move _Up
he: העבר ל_מעלה

note: create the "Move Down" button
en: Move Dow_n
he: העבר למ_טה

note: create the "Show" button
en: _Show
he: ה_צג

note: create the "Hide" button
en: Hi_de
he: ה_סתר

note: create the "Use Default" button
en: Use De_fault
he: תצורה _רגילה

en: Column Sizing
he: גדלי עמודות

note: create the label that explains the column sizing option
en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
he: ברירת המחדל היא לשנות את גדלי העמודות כך שיוכלו
    להכיל את כל תוכן הטקסט. אם תבטל התנהגות זאת, מנהל
    הקבצים ישתמש תמיד בגדלים הקבועים שתגדיר לעמודות.

note: create the "Automatically expand columns as needed" button
en: Automatically _expand columns as needed
he: ה_רחב את גדלי העמודות אוטומטית לפי הצורך

note: the file_time is invalid reset page title tell the user that we're unable to determine the file info
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Compact directory listing
he: תרשים ספרייה קומפקטי

en: Compact view
he: תצוגה קומפקטית

en: Enter the new name:
he: הזן שם חדש:

note: display an error message
en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
he: לא יכול להמיר את שם הקובץ "%s" לקידוד הנוכחי

en: Configure _Columns...
he: הגדר עמודות...

en: Configure the columns in the detailed list view
he: הגדר את העמודות בתצוגת הרשימה המפורטת

en: Detailed directory listing
he: תרשים ספרייה מפורט

en: Details view
he: תצוגת רשימה מפורטת

note: display an error message to the user tell the user that we failed
en: Failed to open the documentation browser
he: לא יכול לפתוח את דפדפן התיעוד

en: _No
he: _לא

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Copy here
he: _העתק לכאן

en: _Move here
he: ה_עבר לכאן

en: _Link here
he: צור _קישור כאן

note: display an error to the user display an error message to the user
en: Failed to execute file "%s"
he: לא יכול להריץ את הקובץ "%s"

en: Name only
he: שם בלבד

en: Suffix only
he: סיומת בלבד

en: Name and Suffix
he: שם וסיומת

en: Date Accessed
he: תאריך גישה

en: Date Modified
he: תאריך שינוי

en: Group
he: קבוצה

en: MIME Type
he: סוג MIME

en: Owner
he: בעל

note: Permissions chooser
en: Permissions
he: הרשאות

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: The root folder has no parent
he: לתיקיית השורש אין הורה

note: create the "back" action
en: Back
he: אחורה

en: Go to the previous visited folder
he: עבור לתיקייה הקודמת בה צפית

note: create the "forward" action
en: Forward
he: קדימה

en: Go to the next visited folder
he: עבור לתיקייה הבאה בה צפית

en: Icon based directory listing
he: תרשים ספרייה מבוסס סמלים

en: Icon view
he: תצוגת סמלים

note: append the "Open" menu action
en: _Open
he: _פתח

note: append the "Open in New Window" menu action
en: Open in New Window
he: פתח בחלון חדש

en: Open With Other _Application...
he: פתח בעזרת תוכנה _אחרת...

en: Choose another application with which to open the selected file
he: בחר תוכנה אחרת שבאמצעותה יש לפתוח את הקובץ הנבחר

en: Failed to open file "%s"
he: לא יכול לפתוח את הקובץ "%s"

en: Are you sure you want to open all folders?
he: האם אתה בטוח שברצונך לפתוח את כל התיקיות?

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
he[0]: יפתח חלון מנהל קבצים נפרד אחד.
he[1]: יפתח %d חלונות מנהלי קבצים נפרדים.

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
he[0]: פתח חלון %d חדש
he[1]: פתח %d חלונות חדשים

note: turn "Open" into "Open in n New Windows"
en: Open in %d New Window | Open in %d New Windows
he[0]: פתח באמצעות חלון %d חדש
he[1]: פתח באמצעות %d חלונות חדשים

en: Open the selected directory in %d new window | Open the selected directories in %d new windows
he[0]: פתח את התיקייה שנבחרה באמצעות חלון %d חדש
he[1]: פתח את התיקייה שנבחרה באמצעות %d חלונות חדשים

en: _Open in New Window
he: _פתח בחלון חדש

en: _Execute
he: _הפעל

en: Execute the selected file | Execute the selected files
he[0]: הפעל את הקובץ הנבחר
he[1]: הפעל את הקבצים שנבחרו

note: turn the "Open" action into "Open With DEFAULT"
en: _Open With "%s"
he: _פתח בעזרת "%s"

en: _Open With Other Application...
he: פתח בעזרת תוכנה אחרת...

en: _Open With Default Applications
he: פתח בעזרת תוכנות הברירת מחדל

en: Open With "%s"
he: פתח בעזרת "%s"

en: broken link
he: קישור שבור

note: generate a text which includes the size of all items in the folder
en: %d item (%s), Free space: %s | %d items (%s), Free space: %s
he[0]: פריט %d (%s), מקום פנוי: %s
he[1]: %d פריטים (%s), מקום פנוי: %s

note: just the standard text
en: %d item, Free space: %s | %d items, Free space: %s
he[0]: פריט %d, מקום פנוי: %s
he[1]: %d פריטים, מקום פנוי: %s

en: %d item | %d items
he[0]: פריט %d
he[1]: %d פריטים

en: "%s" broken link
he: קישור שבור "%s"

en: "%s" (%s) link to %s
he: "%s" (%s) קישור אל %s

note: append the image dimensions to the statusbar text
en: Image Size:
he: גודל תמונה:

en: %d item selected (%s) | %d items selected (%s)
he[0]: פריט %d נבחר (%s)
he[1]: %d פריטים נבחרו (%s)

en: %d item selected | %d items selected
he[0]: פריט %d נבחר
he[1]: %d פריטים נבחרו

note: add the "Open" action
en: Open "%s" in this window
he: פתח את "%s" בחלון זה

note: add the "Open in New Window" action
en: Open "%s" in a new window
he: פתח את "%s" בחלון חדש

note: add the "Create Folder" action
en: Create a new folder in "%s"
he: צור תיקייה חדשה בתוך  "%s"

note: append the "Create Folder" menu action
en: Create _Folder...
he: צור _תיקייה...

note: add the "Paste Into Folder" action
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into "%s"
he: העבר או הדבק את הקבצים שבחרת קודם בעזרת גזירה או העתקה אל "%s"

en: Paste Into Folder
he: הדבק אל תוך התיקייה

note: ask the user to enter a name for the new folder
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Create New Folder
he: צור תיקייה חדשה

en: Open Location
he: פתח מיקום

en: _Location:
he: _כתובת:

en: Icon size
he: גודל סמלים

note: 0000
en: None
he: לא כלום

note: 0002
en: Write only
he: כתיבה בלבד

note: 0004
en: Read only
he: קריאה בלבד

note: 0006
en: Read & Write
he: קריאה וכתיבה

en: Owner:
he: בעל:

en: Access:
he: גישה:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Others:
he: אחרים

en: Program:
he: תוכנה:

en: Allow this file to _run as a program
he: הרשה לקובץ זה לרוץ כ_תוכנה

en: Please wait...
he: נא המתן...

note: allocate the question dialog
en: Question
he: שאלה

en: Do _not ask me again
he: _אל תשאל אותי שוב

note: Views
en: Views
he: תצוגות

en: Default View
he: תצוגת ברירת מחדל

en: View _new folders using:
he: הצג תיקיות _חדשות בעזרת:

en: Icon View
he: תצוגת סמלים

en: Detailed List View
he: תצוגת רשימה מפורטת

en: Compact List View
he: תצוגת רשימה קומפקטית

en: Last Active View
he: תצוגה אחרונה שבשימוש

en: Sort _folders before files
he: סדר _תיקיות לפני קבצים

en: _Show thumbnails
he: הצג _תמונות מוקטנות

en: Select this option to display previewable files within a folder as automatically generated thumbnail icons.
he: סמן אפשרות זאת כדי להציג תמונות מוקטנות של תוכן הקבצים עבור קבצים שמאפשרים זאת.

en: _Text beside icons
he: _טקסט לצד הסמלים

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
he: סמן אפשרות זו כדי להציב את טקסט הפריטים לצד סמלם ולא מתחת לו.

note: Side Pane
en: Side Pane
he: לוח הצד

en: Shortcuts Pane
he: לוח הקיצורים

en: _Icon Size:
he: _גודל הסמל:

en: Very Small
he: קטן מאוד

en: Smaller
he: קטן יותר

en: Small
he: קטן

en: Normal
he: רגיל

en: Large
he: גדול

en: Larger
he: גדול יותר

en: Very Large
he: גדול מאוד

en: Show Icon _Emblems
he: הצג את סימלוני הסמלים

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
he: סמן אפשרות זאת כדי להציג סימלונים בלוח הקיצורים עבור כל התיקיות שהוגדרו להן סימלונים בחלון מאפייני התיקייה.

en: Tree Pane
he: לוח עץ המערכת

en: Icon _Size:
he: _גודל סמלים:

en: Show Icon E_mblems
he: הצג _סימלוני סמלים

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
he: סמן אפשרות זאת כדי להציג סימלונים בלוח עץ המערכת עבור כל התיקיות שהוגדרו להן סימלונים בחלון מאפייני התיקייה.

note: Behavior
en: Behavior
he: התנהגות

en: _Single click to activate items
he: לחיצה _אחת כדי להפעיל פריטים

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
he: בחר בזמן ה_המתנה שנדרש לפני שהפריט
    יסומן כשסמן העכבר עומד מעליו:

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
he: כשמצב לחיצה אחת מופעל, העמדת סמן העכבר מעל פריט יסמן ויבחר אותו אוטומטית אחרי הזמן המוגדר. אפשר לבטל התנהגות זאת על-ידי הזזת הבורר ימינה למצב כבוי. אפשרות זאת שימושית כשמצב לחיצה אחת מופעל אם ברצונך לבחור בפריט מסויים מבלי להפעיל אותו.

en: Disabled
he: כבוי

en: Medium
he: בינוני

en: Long
he: ארוך

en: _Double click to activate items
he: _שתי לחיצות כדי להפעיל פריטים

note: Advanced
en: Advanced
he: מתקדם

en: Folder Permissions
he: הרשאות תיקייה

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
he: כשמשנים הרשאות של תיקייה, יש באפשרותך
    להחיל את השינויים גם על התוכן שלה. בחר את
    התנהגות ברירת המחדל כאן:

en: Ask everytime
he: שאל בכל פעם

en: Apply to Folder Only
he: להחיל על תיקייה בלבד

en: Apply to Folder and Contents
he: להחיל על תיקייה ותוכן

en: General
he: כללי

en: Name:
he: שם:

note: Second box (kind, open with, link target)
en: Kind:
he: סוג:

en: Open With:
he: פתח בעזרת:

en: Link Target:
he: כתובת הקיצור:

en: Modified:
he: שונה:

en: Accessed:
he: הוגש:

note: Fourth box (size, volume, free space)
en: Size:
he: גודל:

en: Volume:
he: כרך:

en: Free Space:
he: מקום פנוי:

note: Emblem chooser
en: Emblems
he: סימלונים

note: display an error message
en: Failed to rename "%s"
he: לא יכול לשנות את שם "%s"

en: _File
he: _קובץ

en: _Add Files...
he: _הוסף קבצים...

en: Clear
he: נקה

en: _About
he: _אודות

en: _Properties...
he: מאפיינים...

en: View the properties of the selected file
he: הצג את המאפיינים של הקובץ שנבחר

en: Rename Multiple Files
he: שנה שמות קבצים רבים

note: add the "Rename Files" button
en: _Rename Files
he: _שנה שם לקבצים

en: Click here to actually rename the files listed above to their new names.
he: לחץ כאן כדי לשנות באמת הקבצים ששמותיהם מופיעים למעלה לשמם החדש

en: New Name
he: שם חדש

note: allocate the file chooser
en: Select files to rename
he: בחר קבצים לשינוי שמם

en: Audio Files
he: קבצי קול

en: Image Files
he: קבצי תמונה

en: Remove File | Remove Files
he[0]: מחק קובץ
he[1]: מחק קבצים

en: Failed to rename "%s" to "%s".
he: לא יכול לשנות את שם "%s" אל "%s".

en: _Skip This File
he: _דלג על הקובץ

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
he: האם ברצונך לדלג על הקובץ הזה ולהמשיך לשנות את שמם של הקבצים שנותרו?

note: append the "Mount Volume" menu action
en: _Mount Volume
he: _עגן כרך

note: append the "Eject Volume" menu action
en: E_ject Volume
he: _הוצא כרך

note: append the "Unmount Volume" menu item
en: _Unmount Volume
he: _נתק כרך

note: append the remove menu item
en: _Remove Shortcut
he: _הסר קיצור

note: append the rename menu item
en: Re_name Shortcut
he: _שנה שם לקיצור

en: The path "%s" does not refer to a directory
he: הכתובת "%s" לא מכוונת אל ספרייה

note: display an error message to the user
en: Failed to add new shortcut
he: לא יכול להוסיף קיצור חדש

note: display an error dialog to inform the user
en: Failed to eject "%s"
he: לא יכול להוציא את "%s"

note: display an error dialog to inform the user
en: Failed to mount "%s"
he: לא יכול לעגן את "%s"

note: display an error dialog to inform the user display an error dialog
en: Failed to unmount "%s"
he: לא יכול לנתק את "%s"

note: tell the user that we started calculation
en: Calculating...
he: מחשב...

en: %s Bytes
he: %s בייתים

en: Folder Context Menu
he: תפריט התיקייה

en: Create an empty folder within the current folder
he: צור תיקייה ריקה בתוך התיקייה הנוכחית

note: append the "Cut" menu action
en: Cu_t
he: _גזור

note: append the "Copy" menu action
en: _Copy
he: _העתק

en: _Paste
he: ה_דבק

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
he: העבר או הדבק את הקבצים שבחרת קודם בעזרת גזירה או העתקה

note: append the "Delete" menu action
en: _Delete
he: _מחק

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
he: העבר או הדבק את הקבצים שבחרת קודם בעזרת גזירה או העתקה אל התיקייה הנבחרת

en: Select _all Files
he: בחר ב_כל הקבצים

en: Select all files in this window
he: בחר בכל הקבצים שבחלון זה

en: Select _by Pattern...
he: בחר לפי _תבנית...

en: Select all files that match a certain pattern
he: בחר בכל הקבצים שתואמים לתבנית מסויימת

en: Du_plicate
he: _שכפל

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
he[0]: צור _קישור
he[1]: צור _קישורים

en: _Rename...
he: _שנה שם...

note: add the "Create Document" sub menu action
en: Create _Document
he: צור _מסמך

en: Loading folder contents...
he: טוען את תוכן התיקייה...

note: ask the user to enter a name for the new empty file
en: New Empty File
he: קובץ ריק חדש

en: New Empty File...
he: קובץ ריק חדש...

note: generate a title for the create dialog
en: Create Document from template "%s"
he: יצירת מסמך בעזרת התבנית "%s"

en: Select by Pattern
he: בחר לפי תבנית

en: _Select
he: _בחר

en: _Pattern:
he: _תבנית:

note: create a new dialog window
en: Rename "%s"
he: שנה את שם "%s"

en: Failed to open directory "%s"
he: לא יכול לפתח את הסיפרייה "%s"

en: Duplicate the selected file | Duplicate each selected file
he[0]: שכפל את הקובץ שנבחר
he[1]: שכפל את הקבצים שנבחרו

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
he[0]: צור קישור סימבולי עבור הקובץ שנבחר
he[1]: צור קישור סימבולי עבור כל אחד מהקבצים שנבחרו

en: Create
he: צור

en: Rename
he: שנה שם

note: tell the user that no templates were found
en: No Templates installed
he: אין תבניות מותקנות

note: add the "Empty File" item
en: _Empty File
he: קובץ _ריק

en: Loading...
he: טוען...

note: append the "Paste Into Folder" menu action
en: _Paste Into Folder
he: _הדבק אל תוך התיקייה

note: append the "Properties" menu action
en: P_roperties...
he: _מאפיינים...

en: Open New _Window
he: פתח חלון _חדש

en: Open a new Thunar window for the displayed location
he: פותח חלון חדש של Thunar עבור המיקום הנוכחי

en: Close _All Windows
he: סגור את _כל החלונות

en: Close all Thunar windows
he: סגור את כל החלונות של Thunar

en: _Close
he: _סגור

en: Close this window
he: סגור את החלון הזה

en: _Edit
he: _עריכה

en: Pr_eferences...
he: _העדפות...

en: Edit Thunars Preferences
he: ערוך את העדפותיך ב-Thunar

en: _View
he: _תצוגה

en: _Reload
he: _טען מחדש

en: Reload the current folder
he: טען את התיקייה הנוכחית מחדש

en: _Location Selector
he: בוחר _מיקום

en: _Side Pane
he: _לוח הצד

en: Zoom _In
he: הת_קרב

en: Show the contents in more detail
he: הצג את התכנים עם יותר פירוט

en: Zoom _Out
he: הת_רחק

en: Show the contents in less detail
he: הצג את התכנים עם פחות פירוט

en: Normal Si_ze
he: גודל ר_גיל

en: Show the contents at the normal size
he: הצג את התוכן בגודל רגיל

en: _Go
he: _לך

en: Open _Parent
he: פתח _הורה

en: Open the parent folder
he: פתח את תיקיית ההורה

en: _Home
he: _בית

en: Go to the home folder
he: עבור לתיקיית הבית

en: T_emplates
he: _תבניות

en: Go to the templates folder
he: עבור לתיקיית התבניות

en: Open _Location...
he: פתח _מיקום...

en: Specify a location to open
he: הזן כתובת לפתיחה

en: _Help
he: _עזרה

en: _Contents
he: _תכנים

en: Display Thunar user manual
he: הצג את מסמכי התיעוד של Thunar

en: Display information about Thunar
he: הצג מידע אודות Thunar

en: Show _Hidden Files
he: הצג קבצים _נסתרים

en: Toggles the display of hidden files in the current window
he: שנה את הופעת הקבצים הנסתרים בחלון הנוכחי

en: _Shortcuts
he: _קיצורים

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
he: שנה את הופעת לוח הקיצורים

en: _Tree
he: _עץ המערכת

en: Toggles the visibility of the tree pane
he: שנה את הופעת לוח עץ המערכת

en: St_atusbar
he: שורת _מצב

en: Change the visibility of this window's statusbar
he: שנה את הופעתה של שורת המצב בחלון

note: * add the location selector options
en: _Pathbar Style
he: סגנון _כפתורי דרך

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
he: מראה מודרני עם כפתורים שמשמשים כתיקיות

en: _Toolbar Style
he: סגנון _סרגל כלים

en: Traditional approach with location bar and navigation buttons
he: המראה הרגיל עם כפתורי ניווט ושורת כתובת

en: _Hidden
he: _מוסתר

en: Don't display any location selector
he: אל תציג שום בוחר מיקום

note: * add view options
en: View as _Icons
he: הצג כסמלים

en: Display folder content in an icon view
he: הצג את תוכן התיקייה בתצוגת סמלים

en: View as _Detailed List
he: הצג כרשימה מפורטת

en: Display folder content in a detailed list view
he: הצג את תוכן התיקייה בתצוגת רשימה מפורטת

en: View as _Compact List
he: הצג כרשימה קומפקטית

en: Display folder content in a compact list view
he: הצג את תוכן התיקייה בתצוגת רשימה קומפקטית

en: Failed to open parent folder
he: לא יכול לפתוח את תיקיית ההורה

note: display an error to the user
en: Failed to open home directory
he: לא יכול לפתוח את ספריית הבית

note: display the "About Templates" dialog
en: About Templates
he: אודות תבניות

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
he: כל הקבצים בתיקייה הזאת יופי בתפריט "צור מסמך".

en: Do _not display this message again
he: _אל תציג הודעה זו בעתיד

en: Failed to open templates folder
he: לא יכול לפתוח את תיקיית התבניות

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
he: Thunar הוא מנהל קבצים מהיר וקל לשימוש
    שנכתב לסביבת העבודה Xfce.

en: Label
he: תווית

en: Don't unload the plugin from memory
he: אל תפרוק את התוסף מהזיכרון

en: Help URL
he: כתובת העזרה

en: Description:
he: תיאור:

en: Command:
he: פקודה:

en: The program to execute, possibly with arguments.
he: התוכנה שברצונך להפעיל, ופרמטרים שברצונך להעביר אליה.

en: URL:
he: כתובת:

en: The URL to access.
he: הכתובת אליה ברצונך לגשת

en: Comment:
he: הערה:

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Use _startup notification
he: השתמש בהתראת הפעלה

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
he: בחר באפשרות זאת כדי להפעיל את התראת ההפעלה כשהפקודה רצה ממנהל הקבצים מהתפריט. לא כל תוכנה תומכת בהתראת הפעלה.

en: Run in _terminal
he: הרץ ב_מסוף

en: Select this option to run the command in a terminal window.
he: בחר באפשרות זאת כדי להריץ את הפקודה בחלון המסוף.

en: Launcher
he: משגר

en: Link
he: קישור

en: Failed to save "%s".
he: לא יכול לשמור את "%s".

en: Date Taken:
he: מועד צילום:

en: Camera Brand:
he: יצרן המצלמה:

en: Camera Model:
he: דגם המצלמה:

en: Exposure Time:
he: זמן החשיפה:

en: Exposure Program:
he: זמן החשיפה:

en: Metering Mode:
he: שיטת מדידה:

en: Flash Fired:
he: מבזק:

en: Shutter Speed:
he: מהירות צמצם:

en: Software:
he: תוכנה:

en: Image
he: תמונה

en: Image Type:
he: סוג תמונה:

note: update the "Image Size" label
en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
he[0]: פיקסל %d על %d
he[1]: %d על %d פיקסלים

en: Con_vert to:
he: להמיר אל:

en: lowercase
he: אותיות קטנות

en: UPPERCASE
he: אותיות גדולות

en: Camelcase
he: אות ראשונה גדולה

en: Insert
he: להכניס

en: Overwrite
he: לדרוס

en: 1, 2, 3, ...
he: 1,·2,·3,·...

en: 01, 02, 03, ...
he: 01,·02,·03,·...

en: 001, 002, 003, ...
he: 001,·002,·003,·...

en: 0001, 0002, 0003, ...
he: 0001,·0002,·0003,·...

en: a, b, c, d, ...
he: א, ב, ג, ד, ...

en: From the front (left)
he: מקדימה (שמאל)

en: From the back (right)
he: מאחורה (ימין)

en: Old Name - Text - Number
he: שם קודם - טקסט - מספר

en: Number - Text - Old Name
he: מספר - טקסט - שם קודם

en: Text - Number
he: טקסט - מספר

en: Number - Text
he: מספר - טקסט

en: _Text:
he: _טקסט:

en: _At position:
he: ב_מיקום:

en: Insert / Overwrite
he: להכניס / לדרוס

en: _Start With:
he: מתחיל עם_:

en: Numbering
he: מספור

en: Remove Characters
he: מחק תווים

en: _Search For:
he: _חפש את:

note: reset to default tooltip
en: Enter the text to search for in the file names.
he: הכנס את הטקסט אותו יש לחפש בשמות הקבצים.

en: Replace _With:
he: לה_חליף עם:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
he: הכנס את הטקסט אותו להחליף במקום התבנית שלמעלה.

en: C_ase Sensitive Search
he: _רגיש לגדלי האותיות

en: Search & Replace
he: חפש והחלף

en: Custom Actions
he: פעולות אישיות

en: You can configure custom actions that will appear in the
    file managers context menus for certain kinds of files.
he: באפשרותך להגדיר פעולות אישיות שיופיעו בתפריטים
    של מנהל הקבצים עבור סוגי קבצים מסוימים.

en: Add a new custom action.
he: הוסף פקודה אישית חדשה.

en: Edit the currently selected action.
he: ערוך את הפעולה שנבחרה.

en: Delete the currently selected action.
he: מחק את הפעולה שנבחרה.

en: Move the currently selected action up by one row.
he: הזז את הפעולה שנבחרה שורה אחת למעלה.

en: Move the currently selected action down by one row.
he: הזז את הפעולה שנבחרה שורה אחת למטה.

en: Edit Action
he: ערוך פעולה

en: Create Action
he: צור פעולה

en: Failed to save actions to disk.
he: לא יכול לשמור את הפעולות לדיסק.

note: Basic
en: Basic
he: בסיסי

en: _Name:
he: _שם:

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
he: שם הפעולה שיוצג בתפריט.

en: _Description:
he: _תיאור:

en: _Command:
he: _פקודה:

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
he: עיין במערכת הקבצים כדי לבחור תוכנה לשימוש בפעולה זאת.

en: _Icon:
he: _סמל:

note: setup a label to tell that no icon was selected
en: No icon
he: אין סמל

en: Appearance Conditions
he: תנאי הופעה

en: Appears if selection contains:
he: מופיע אם הבחירה כוללת:

en: _Directories
he: _ספריות

en: _Audio Files
he: קבצי _קול

en: _Image Files
he: _קבצי תמונה

en: _Text Files
he: קבצי _טקסט

en: _Video Files
he: קבצי _וידאו

en: _Other Files
he: קבצים _אחרים

en: Select an Icon
he: בחר סמל

en: Command not configured
he: פקודה לא מוגדרת

en: Configure c_ustom actions...
he: הגדר _פעולות אישיות...

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
he: הגדר פעולות אישיות שיופיעו בתפריטים של מנהל הקבצים

en: Failed to launch action "%s".
he: לא יכול להתחיל פעולה "%s".

en: Example for a custom action
he: דוגמה של פעולה אישית

en: Open Terminal Here
he: פתח טרמינל כאן

en: Browse the filesystem with the file manager
he: עיין במערכת הקבצים עם מנהל הקבצים

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: Open Folder
he: פתח תיקייה

en: Open Folder with Thunar
he: פתח תיקייה עם Thunar

en: Open the specified folders in Thunar
he: פתח את התיקיות שצויינו עם Thunar
