Thunar - en to he translation catalogue (740 entries)

en: Thunar could not be launched because an older instance of thunar is still running.
    Would you like to terminate the old thunar instance now?
    
    Before accepting please make sure there are no pending operations (e.g. file copying) as terminating them may leave your files corrupted.
    
    Please restart thunar afterwards.
he: לא ניתן להפעיל את Thunar כי מופע ישן יותר של thunar עדיין פועל.
    האם תרצה לסיים את מופע thunar הישן עכשיו?
    
    לפני אישור אנא וודא שאין פעולות בהמתנה (למשל העתקת קבצים) מכיוון שסיום שלהן עלול לפגוע בקבצים שלך.
    
    אנא אתחל את thunar לאחר מכן.

en: Arran_ge Items
he: _סדר פריטים

en: Sort By _Name
he: מיין לפי _שם

en: Keep items sorted by their name
he: שמור על פריטים מסודרים לפי שם

en: Sort By _Size
he: מיין לפי _גודל

en: Keep items sorted by their size
he: שמור על פריטים מסודרים לפי גודל

en: Sort By _Type
he: מיין לפי _סוג

en: Keep items sorted by their type
he: שמור על פריטים מסודרים לפי סוג

en: Sort By Modification _Date
he: מיין לפי _תאריך שינוי

en: Keep items sorted by their modification date
he: שמור על פריטים מסודרים לפי תאריך שינוי

en: _Ascending
he: _עולה

en: Sort items in ascending order
he: מיין פריטים בסדר עולה

en: _Descending
he: יור_ד

en: Sort items in descending order
he: מיין פריטים בסדר יורד

en: Open the bulk rename dialog
he: פתח את דו-שיח שינוי שם נפחי

en: Run in daemon mode
he: הפעל במצב תהליך רקע

en: Quit a running Thunar instance
he: הפסק מופע פועל של Thunar

en: Print version information and exit
he: הדפס מידע גרסה וצא

en: Acquired the session message bus '%s'
he: הושג ה־bus של הודעת הסשן '%s'

en: Acquired the name '%s' on the session message bus
he: הושג השם '%s' על ה־bus של הודעת הסשן

en: Name '%s' lost on the message dbus, exiting.
he: שם '%s' אבד ב־dbus של ההודעה, יוצא.

en: The Thunar development team. All rights reserved.
he: קבוצת הפיתוח של Thunar. כל הזכויות שמורות.

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
he: נכתב ע"י Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Please report bugs to <%s>.
he: אנא דווח באגים ל-<%s>.

note: display an error message to the user
en: Failed to launch operation
he: נכשל להפעיל תהליך

note: tell the user that we were unable to launch the file specified
en: Failed to open "%s"
he: נכשל לפתוח את "%s"

en: Failed to open "%s": %s
he: נכשל לפתוח את "%s": %s

note: display an error message
en: Failed to rename "%s"
he: נכשל לשנות שם של "%s"

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Create New Folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: New File
he: קובץ חדש

en: Create New File
he: צור קובץ חדש

note: generate a title for the create dialog
en: Create Document from template "%s"
he: יצירת מסמך מתוך תבנית "%s"

en: Copying files...
he: כעת מעתיק קבצים...

en: Copying files to "%s"...
he: כעת מעתיק קבצים לתוך "%s"...

en: Creating symbolic links in "%s"...
he: כעת יוצר קישורים סמליים בתוך "%s"...

en: Moving files into "%s"...
he: כעת מעביר קבצים לתוך "%s"...

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך
    למחוק באופן קבוע את "%s"?

en: Are you sure that you want to permanently
    delete the selected file? | Are you sure that you want to permanently
    delete the %u selected files?
he[0]: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק
    לצמיתות את הקובץ הנבחר?
he[1]: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק
    באופן קבוע את %u הקבצים הנבחרים?
he[2]: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק
    באופן קבוע את %u הקבצים הנבחרים?
he[3]: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק
    באופן קבוע את %u הקבצים הנבחרים?

note: add the "Cancel" button append the cancel item add the Cancel/Close buttons configure the dialog properties
en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Delete
he: _מחק

en: If you delete a file, it is permanently lost.
he: אם אתה מוחק קובץ, הוא אובד באופן קבוע.

en: Deleting files...
he: כעת מוחק קבצים...

en: Moving files into the trash...
he: כעת מעביר קבצים לתוך האשפה...

en: Creating files...
he: כעת יוצר קבצים...

en: Creating directories...
he: כעת יוצר ספריות...

en: Remove all files and folders from the Trash?
he: להסיר את כל הקבצים והתיקיות מתוך האשפה?

note: append the "Empty Trash" menu action prepare the menu item
en: _Empty Trash
he: _רוקן אשפה

en: If you choose to empty the Trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
he: אם תבחר לרוקן את האשפה, כל הפריטים שמצויים בה אובדים באופן קבוע. אנא שים לב כי באפשרותך למחוק אותם בנפרד.

en: Emptying the Trash...
he: כעת מרוקן את האשפה...

en: Failed to determine the original path for "%s"
he: נכשל לקבוע את הנתיב המקורי של "%s"

note: display an error dialog
en: Could not restore "%s"
he: לא יכול לשחזר את "%s"

en: Restoring files...
he: כעת משחזר קבצים...

en: Failed to set default application for "%s"
he: נכשל להגדיר יישום ברירת מחדל עבור "%s"

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
he: היישום הנבחר ישמש לפתיחת קובץ זה וקבצים אחרים מסוג "%s".

en: No application selected
he: לא נבחר יישום

en: Other Application...
he: יישום אחר...

en: Open With
he: פתח בעזרת

note: create the "Custom command" expand
en: Use a _custom command:
he: השתמש בפקודה מותאמת אישית:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
he: השתמש בפקודה מותאמת אישית עבור יישום שלא נמצא ברשימת היישומים מעלה.

note: create the "Custom command" button
en: _Browse...
he: _סייר...

note: create the "Use as default for this kind of file" button
en: Use as _default for this kind of file
he: השתמש כ_ברירת מחדל לסוג קובץ זה

note: display an error to the user
en: Failed to add new application "%s"
he: נכשל להוסיף יישום חדש "%s"

en: Failed to execute application "%s"
he: נכשל לבצע יישום "%s"

note: append the "Remove Launcher" item
en: _Remove Launcher
he: _הסר מפעיל

note: update the header label
en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
he: פתח את <i>%s</i> וקבצים אחרים מסוג "%s" בעזרת:

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
he: סיור במערכת הקבצים כדי לבחור ביישום שישמש לפתיחת קבצים מסוג "%s".

en: Change the default application for files of type "%s" to the selected application.
he: החלפת יישום ברירת המחדל של קבצים מסוג "%s" ליישום הנבחר.

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את "%s"?

en: _Remove
he: _הסר

en: This will remove the application launcher that appears in the file context menu, but will not uninstall the application itself.
    
    You can only remove application launchers that were created using the custom command box in the "Open With" dialog of the file manager.
he: זה יסיר את מפעיל היישום שמופיע בתפריט ההקשר של קובץ, אבל לא יסיר את היישום עצמו.
    
    אפשר להסיר רק מפעילי יישומים אשר נוצרו בעזרת תיבת פקודה מותאמת אישית בדו-שיח "פתח בעזרת" של מנהל הקבצים.

note: display an error to the user
en: Failed to remove "%s"
he: נכשל להסיר את "%s"

en: Select an Application
he: בחר יישום

note: change the accept button label text Prepare "Open" label and icon
en: _Open
he: _פתח

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Executable Files
he: קבצים ברי ביצוע

en: Perl Scripts
he: תסריטי Perl

en: Python Scripts
he: תסריטי Python

en: Ruby Scripts
he: תסריטי Ruby

en: Shell Scripts
he: תסריטי Shell

en: None available
he: אף אחד לא זמין

en: Recommended Applications
he: יישומים מומלצים

en: Other Applications
he: יישומים אחרים

en: Failed to remove "%s".
he: נכשל להסיר את "%s".

note: tell the user that we cannot paste
en: There is nothing on the clipboard to paste
he: אין שום דבר בלוח הגזירים כדי להדביק

note: setup the dialog add a regular close button, the header bar already provides one
en: _Close
he: _סגור

en: Configure Columns in the Detailed List View
he: הגדר עמודות בתצוגת הרשימה המפורטת

note: add the "Help" button
en: _Help
he: _עזרה

en: Visible Columns
he: עמודות נראות

note: create the top label for the column editor dialog
en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
he: בחר בסדר הופעת המידע בתצוגת הרשימה המפורטת.

note: create the "Move Up" button
en: Move _Up
he: הזז _מעלה

note: create the "Move Down" button
en: Move Dow_n
he: הזז מ_טה

note: create the "Show" button
en: _Show
he: ה_צג

note: create the "Hide" button
en: Hi_de
he: ה_סתר

note: create the "Use Default" button
en: Use De_fault
he: השתמש ב_ברירת מחדל

en: Column Sizing
he: שינוי גודל עמודות

note: create the label that explains the column sizing option
en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
he: ברירת המחדל היא לשנות את גדלי העמודות כך שיוכלו
    להכיל את כל תוכן הטקסט. אם תבטל התנהגות זאת, מנהל
    הקבצים ישתמש תמיד בגדלים הקבועים שתגדיר לעמודות.

note: create the "Automatically expand columns as needed" button
en: Automatically _expand columns as needed
he: ה_רחב את גדלי העמודות אוטומטית לפי הצורך

note: the file_time is invalid reset page title tell the user that we're unable to determine the file info
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Compact directory listing
he: תרשים ספרייה קומפקטי

en: Compact view
he: תצוגה קומפקטית

en: C_reate
he: _צור

en: Enter the new name:
he: הזן שם חדש:

note: display an error message
en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
he: לא ניתן להמיר את שם הקובץ "%s" לקידוד המקומי

en: Invalid filename "%s"
he: שם קובץ לא חוקי "%s"

note: LaunchFiles() invoked without a valid working directory
en: The working directory must be an absolute path
he: ספריית עבודה חייבת להיות נתיב מוחלט

note: LaunchFiles() invoked with an empty filename list
en: At least one filename must be specified
he: יש לציין לפחות שם קובץ אחד

en: At least one source filename must be specified
he: יש לציין לפחות שם של קובץ מקור אחד

en: The number of source and target filenames must be the same
he: מספר שמות קובצי המקור והיעד חייב להיות זהה

en: A destination directory must be specified
he: יש לציין ספריית יעד

en: Configure _Columns...
he: הגדר עמודות...

en: Configure the columns in the detailed list view
he: הגדר את העמודות בתצוגת הרשימה המפורטת

en: Detailed directory listing
he: תרשים ספרייה מפורט

en: Details view
he: תצוגת פרטים

note: create a new dialog window
en: Rename "%s"
he: שינוי שם "%s"

en: _Rename
he: ש_נה שם

en: _Yes
he: _כן

en: Yes to _all
he: כן ל_הכל

en: _No
he: _לא

en: N_o to all
he: ל_א להכל

en: _Retry
he: _נסה שוב

en: Copy _Anyway
he: העתק בכל או_פן

note: setup the confirmation dialog
en: Confirm to replace files
he: אימות להחלפת קבצים

en: S_kip All
he: דל_ג על הכל

en: _Skip
he: _דלג

en: Replace _All
he: החלף ה_כל

en: _Replace
he: ה_חלף

en: This folder already contains a symbolic link "%s".
he: תיקייה זו כבר מכילה קישור סמלי "%s".

en: This folder already contains a folder "%s".
he: תיקייה זו כבר מכילה תיקייה "%s".

en: This folder already contains a file "%s".
he: תיקייה זו כבר מכילה קובץ "%s".

en: ReplaceDialogPart1|Do you want to replace the link
he: האם ברצונך להחליף את הקישור

en: ReplaceDialogPart1|Do you want to replace the existing folder
he: האם ברצונך להחליף את התיקייה הקיימת

en: ReplaceDialogPart1|Do you want to replace the existing file
he: האם ברצונך להחליף את הקובץ הקיים

note: Fourth box (size, volume, free space)
en: Size:
he: גודל:

en: Modified:
he: שונה:

en: ReplaceDialogPart2|with the following link?
he: עם הקישור הבא?

en: ReplaceDialogPart2|with the following folder?
he: עם התיקייה הבאה?

en: ReplaceDialogPart2|with the following file?
he: עם הקובץ הבא?

en: The desktop file "%s" is in an insecure location and not marked as executable. If you do not trust this program, click Cancel.
he: קובץ שולחן עבודה "%s" מוצב בתוך מיקום לא בטוח ולא מסומן בתור כזה שהוא בר-ביצוע. אם אין ברצונך לסמוך על תוכנית זו, לחץ ביטול.

en: _Launch Anyway
he: _הפעל בכל אופן

en: Mark _Executable
he: _סמן בר ביצוע

en: _Copy here
he: _העתק כאן

en: _Move here
he: ה_עבר לכאן

en: _Link here
he: צור _קישור כאן

note: display an error to the user display an error message to the user
en: Failed to execute file "%s"
he: נכשל לבצע את הקובץ "%s"

en: Name only
he: רק שם

en: Suffix only
he: רק סיומת

en: Name and Suffix
he: שם וגם סיומת

en: Date Accessed
he: תאריך גישה

en: Date Modified
he: תאריך שינוי

en: Group
he: קבוצה

en: MIME Type
he: סוג MIME

en: Name
he: שם

en: Owner
he: בעלים

note: Permissions chooser
en: Permissions
he: הרשאות

en: Size
he: גודל

en: Size in Bytes
he: גודל בבייטים

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: Trash
he: אשפה

en: File System
he: מערכת קבצים

en: The root folder has no parent
he: לתיקיית השורש אין הורה

en: Failed to parse the desktop file: %s
he: אירע כשל בניתוח קובץ שולחן עבודה: %s

note: if the .desktop file is not secure, ask user what to do
en: Untrusted application launcher
he: מפעיל יישום לא מהימן

en: No Exec field specified
he: שדה Exec לא צוין

note: if the .desktop file is not secure, ask user what to do
en: Untrusted link launcher
he: מפעיל קישור לא מהימן

en: No URL field specified
he: לא צויין שדה URL

en: Invalid desktop file
he: קובץ שולחן עבודה לא חוקי

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
he: %s על %s

note: free disk space string
en: %s of %s free (%d%% used)
he: %s מתוך %s פנוי (%d%% בשימוש)

note: extend history tooltip with function of the button
en: Right-click or pull down to show history
he: קליק ימני או משיכה מטה כדי להציג את ההיסטוריה

note: create the "back" action
en: Back
he: אחורה

en: Go to the previous visited folder
he: עבור לתיקייה שביקרת בה קודם

note: create the "forward" action
en: Forward
he: קדימה

en: Go to the next visited folder
he: עבור לתיקייה שביקרת בה לאחר מכן

en: The item will be removed from the history
he: הפריט יוסר מההיסטוריה

en: Could not find "%s"
he: לא היתה אפשרות למצוא את "%s"

en: Icon based directory listing
he: תרשים ספרייה מבוסס איקונים

en: Icon view
he: תצוגת איקונים

en: The file "%s" already exists
he: הקובץ "%s" כבר קיים

en: Failed to create empty file "%s": %s
he: אירע כשל ביצירת הקובץ הריק "%s":‏ %s

en: Failed to create directory "%s": %s
he: אירע כשל ביצירת הספריה "%s":‏ %s

note: tell the user that we're preparing to unlink the files
en: Preparing...
he: כעת מכין...

en: Could not delete file "%s": %s
he: לא ניתן למחוק את הקובץ "%s":‏ %s

en: Could not create symbolic link to "%s" because it is not a local file
he: לא ניתן ליצור את הקישור הסימבולי אל "%s" מכיוון שאינו קובץ מקומי

note: generate a useful error message
en: Failed to change the owner of "%s": %s
he: ארע כשל בשינוי הבעלים של "%s":‏ %s

en: Failed to change the group of "%s": %s
he: ארע כשל בשינוי הקבוצה של "%s":‏ %s

en: Failed to change the permissions of "%s": %s
he: אירע כשל בשינוי ההרשאות של "%s":‏ %s

note: I18N: put " (copy #) between basename and extension
en: %s (copy %u)%s
he: %s (עותק %u)%s

note: I18N: put " (copy #)" after filename (for files without extension)
en: %s (copy %u)
he: %s (עותק %u)

note: I18N: name for first link to basename
en: link to %s
he: קישור אל %s

note: I18N: name for nth link to basename
en: link %u to %s
he: קישור של %u אל %s

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
he: הקובץ "%s" כבר קיים. האם ברצונך להחליף אותו?
    
    אם יוחלף קובץ קיים, תוכנו יוחלף.

en: Do you want to overwrite it?
he: האם ברצונך להחליף את זה?

en: Do you want to create it?
he: האם ברצונך ליצור את זה?

en: Do you want to skip it?
he: האם ברצונך לדלג על זה?

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
he: אין די מקום ביעד. יש לנסות להסיר קבצים כדי לפנות מקום.

note: append the "Open in New Tab" menu action
en: Open in New _Tab
he: פתח ב_לשונית חדשה

note: append the "Open in New Window" menu action
en: Open in New _Window
he: פתח ב_חלון חדש

en: Open With Other _Application...
he: פתח בעזרת יישום _אחר...

en: Choose another application with which to open the selected file
he: בחר יישום אחר שבאמצעותו יש לפתוח את הקובץ הנבחר

en: Failed to open file "%s"
he: נכשל לפתוח את הקובץ "%s"

note: we can just tell that n files failed to open
en: Failed to open %d file | Failed to open %d files
he[0]: אירע כשל בפתיחת הקובץ
he[1]: אירע כשל בפתיחת %d קבצים
he[2]: אירע כשל בפתיחת %d קבצים
he[3]: אירע כשל בפתיחת %d קבצים

en: Are you sure you want to open all folders?
he: האם אתה בטוח שברצונך לפתוח את כל התיקיות?

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
he[0]: פעולה זו תפתח חלון מנהל קבצים נפרד.
he[1]: פעולה זו תפתח %d חלונות מנהלי קבצים נפרדים.
he[2]: פעולה זו תפתח %d חלונות מנהלי קבצים נפרדים.
he[3]: פעולה זו תפתח %d חלונות מנהלי קבצים נפרדים.

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
he[0]: פתח חלון חדש %d
he[1]: פתח %d חלונות חדשים
he[2]: פתח %d חלונות חדשים
he[3]: פתח %d חלונות חדשים

note: turn "Open New Window" into "Open in n New Windows"
en: Open in %d New _Window | Open in %d New _Windows
he[0]: פתח ב_חלון חדש %d
he[1]: פתח בתוך %d חלונות חדשים
he[2]: פתח בתוך %d חלונות חדשים
he[3]: פתח בתוך %d חלונות חדשים

en: Open the selected directory in %d new window | Open the selected directories in %d new windows
he[0]: פתח את הספרייה שנבחרה באמצעות חלון חדש %d
he[1]: פתח את הספריות שנבחרו באמצעות %d חלונות חדשים
he[2]: פתח את הספריות שנבחרו באמצעות %d חלונות חדשים
he[3]: פתח את הספריות שנבחרו באמצעות %d חלונות חדשים

note: turn "Open in New Tab" into "Open in x New Tabs"
en: Open in %d New _Tab | Open in %d New _Tabs
he[0]: פתח ב_כרטיסייה חדשה %d
he[1]: פתח בתוך %d _לשוניות חדשות
he[2]: פתח בתוך %d _לשוניות חדשות
he[3]: פתח בתוך %d _לשוניות חדשות

en: Open the selected directory in %d new tab | Open the selected directories in %d new tabs
he[0]: פתח את הספרייה הנבחרת בתוך כרטיסייה אחת %d
he[1]: פתח את הספריות הנבחרות בתוך %d לשוניות חדשות
he[2]: פתח את הספריות הנבחרות בתוך %d לשוניות חדשות
he[3]: פתח את הספריות הנבחרות בתוך %d לשוניות חדשות

en: Open the selected directory in a new window
he: פתח את הספרייה הנבחרת בחלון חדש

en: Open the selected directory in a new tab
he: פתח את הספרייה הנבחרת בלשונית חדשה

note: set tooltip that makes sence
en: Open the selected directory
he: פתח את הספרייה הנבחרת

en: _Execute
he: _בצע

en: Execute the selected file | Execute the selected files
he[0]: הפעל את הקובץ הנבחר
he[1]: בצע את הקבצים הנבחרים
he[2]: בצע את הקבצים הנבחרים
he[3]: בצע את הקבצים הנבחרים

en: Open the selected file | Open the selected files
he[0]: פתח את הקובץ הנבחר
he[1]: פתח את הקבצים הנבחרים
he[2]: פתח את הקבצים הנבחרים
he[3]: פתח את הקבצים הנבחרים

note: turn the "Open" action into "Open With DEFAULT"
en: _Open With "%s"
he: _פתח בעזרת "%s"

en: Use "%s" to open the selected file | Use "%s" to open the selected files
he[0]: פתח את הקובץ הנבחר בעזרת "%s"
he[1]: פתח את הקבצים הנבחרים בעזרת "%s"
he[2]: פתח את הקבצים הנבחרים בעזרת "%s"
he[3]: פתח את הקבצים הנבחרים בעזרת "%s"

en: _Open With Other Application...
he: פתח בעזרת יישום אחר...

en: _Open With Default Applications
he: פתח בעזרת יישומי ברירת מחדל

en: Open the selected file with the default application | Open the selected files with the default applications
he[0]: פתח את הקובץ שנבחר בעזרת יישום ברירת מחדל
he[1]: פתח את הקבצים הנבחרים בעזרת יישומי ברירת מחדל
he[2]: פתח את הקבצים הנבחרים בעזרת יישומי ברירת מחדל
he[3]: פתח את הקבצים הנבחרים בעזרת יישומי ברירת מחדל

en: Open With "%s"
he: פתח בעזרת "%s"

en: Failed to mount "%s"
he: נכשל לעגן את "%s"

en: Desktop (Create Link) | Desktop (Create Links)
he[0]: שולחן עבודה (צור קישור)
he[1]: שולחן עבודה (צור קישורים)
he[2]: שולחן עבודה (צור קישורים)
he[3]: שולחן עבודה (צור קישורים)

en: Create a link to the selected file on the desktop | Create links to the selected files on the desktop
he[0]: צור קישור אל הקובץ הנבחר בשולחן העבודה
he[1]: צור קישורים אל הקבצים הנבחרים בשולחן העבודה
he[2]: צור קישורים אל הקבצים הנבחרים בשולחן העבודה
he[3]: צור קישורים אל הקבצים הנבחרים בשולחן העבודה

en: Send the selected file to "%s" | Send the selected files to "%s"
he[0]: שלח את הקובץ הנבחר אל "%s"
he[1]: שלח את הקבצים הנבחרים אל "%s"
he[2]: שלח את הקבצים הנבחרים אל "%s"
he[3]: שלח את הקבצים הנבחרים אל "%s"

en: %d file: %s | %d files: %s
he[0]: %d קובץ: %s
he[1]: %d קובץ: %s
he[2]: %d קובץ: %s
he[3]: %d קבצים: %s

en: %d folder | %d folders
he[0]: %d תיקייה
he[1]: %d תיקייה
he[2]: %d תיקייה
he[3]: %d תיקיות

en: 0 items
he: 0 פריטים

en: %s, Free space: %s
he: %s, מקום פנוי: %s

en: "%s": broken link
he: "%s": קישור מקולקל

en: "%s": %s link to %s
he: "%s": %s קישור אל %s

en: "%s": shortcut
he: "%s": קיצור דרך

en: "%s": mountable
he: "%s": ניתן לעגינה

note: TRANSLATORS: Try to come up with a short translation of "Original Path" (which is the path * where the trashed file/folder was located before it was moved to the trash), otherwise the * properties dialog width will be messed up.
en: Original Path:
he: נתיב מקורי:

note: append the image dimensions to the statusbar text
en: Image Size:
he: גודל תמונה:

en: Selection: %s
he: בחירה: %s

en: Open in New Tab
he: פתח בלשונית חדשה

en: Open in New Window
he: פתח בחלון חדש

en: Create _Folder...
he: צור _תיקייה...

en: Delete all files and folders in the Trash
he: מחק את כל הקבצים והתיקיות שבתוך אשפה

en: Paste Into Folder
he: הדבק לתוך תיקייה

en: _Properties...
he: מאפיינים...

en: Open "%s" in this window
he: פתח את "%s" בחלון זה

en: Open "%s" in a new tab
he: פתח את "%s" בלשונית חדשה

en: Open "%s" in a new window
he: פתח את "%s" בחלון חדש

en: Create a new folder in "%s"
he: צור תיקייה חדשה בתוך "%s"

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into "%s"
he: העבר או העתק את הקבצים שבחרת מקודם בעזרת פקודת גזירה או העתקה אל "%s"

en: View the properties of the folder "%s"
he: הצג את המאפיינים של התיקייה "%s"

en: Reload the current folder
he: טען מחדש את התיקייה הנוכחית

en: File does not exist
he: קובץ לא קיים

en: Unmounting device
he: כעת מבטל עגינת התקן

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
he: ההתקן "%s" מצוי כעת בביטול עגינה על ידי המערכת. אנא אל תסיר את המדיה ואל תנתק את הכונן

en: Writing data to device
he: כעת כותב נתונים לתוך התקן

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
he: יש מידע אשר צריך להיכתב אל ההתקן "%s" בטרם תתאפשר הסרתו. אנא אל תסיר את המדיה ואל תנתק את הכונן

en: Ejecting device
he: כעת מוציא התקן

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
he: ההתקן "%s" מצוי כעת בתהליך הוצאה. זה עשוי לקחת זמן מה

en: No templates installed
he: אין תבניות מותקנות

en: Icon size
he: גודל איקון

en: The icon size for the path entry
he: גודל האיקון עבור ערך הנתיב

en: Owner:
he: בעלים:

en: _Access:
he: _גישה:

en: Gro_up:
he: _קבוצה:

en: Acce_ss:
he: גי_שה:

en: O_thers:
he: _אחרים:

en: Program:
he: תוכנית:

en: Allow this file to _run as a program
he: התר לקובץ זה לפעול כ_תוכנית

en: Allowing untrusted programs to run presents a security risk to your system.
he: להרשות לתוכניות לא בטוחות לפעול מהווה סיכון בטחוני למערכת שלך.

en: The folder permissions are inconsistent, you may not be able to work with files in this folder.
he: הרשאות התיקייה אינן עקביות, יתכן ולא תוכל לעבוד עם קבצים בתיקייה זו.

en: Correct _folder permissions...
he: _תקן הרשאות תיקייה...

en: Click here to automatically fix the folder permissions.
he: הקלק כאן כדי לתקן באופן אוטומטי את הרשאות התיקייה.

en: Please wait...
he: אנא המתן...

en: Stop applying permissions recursively.
he: הפסק להחיל הרשאות באופן רקורסיבי.

note: allocate the question dialog
en: Question
he: שאלה

en: Apply recursively?
he: להחיל באופן רקורסיבי?

en: Do you want to apply your changes recursively to
    all files and subfolders below the selected folder?
he: האם ברצונך להחיל את השינויים שלך באופן רקורסיבי
    על כל הקבצים והתת-תיקיות בתיקיה נבחרת זו?

en: Do _not ask me again
he: _אל תשאל אותי שוב

en: If you select this option your choice will be remembered and you won't be asked again. You can use the preferences dialog to alter your choice afterwards.
he: אם בחרת באפשרות זו, בחירתך תישמר ולא תשאל שוב. אפשר לשנות את בחירתך לאחר מכן בעזרת דו-שיח העדפות.

en: Mixed file owners
he: בעלי קובץ מעורבים

en: Unknown file owner
he: בעלים של קובץ לא ידועים

en: None
he: אף אחד

note: 0000
en: Write only
he: כתיבה בלבד

note: 0002
en: Read only
he: קריאה בלבד

note: 0004
en: Read & Write
he: קריאה וכתיבה

en: Varying (no change)
he: משתנה (בלי שינוי)

en: Correct folder permissions automatically?
he: לתקן הרשאות תיקייה באופן אוטומטי?

en: Correct _folder permissions
he: _תקן הרשאות תיקייה

en: The folder permissions will be reset to a consistent state. Only users allowed to read the contents of this folder will be allowed to enter the folder afterwards.
he: הרשאות התיקייה תאופסנה למצב עקבי. רק משתמשים המורשים לקרוא את תוכן תיקייה זו יורשו להיכנס לתיקייה לאחר מכן.

en: File Manager Preferences
he: העדפות מנהל קבצים

note: Display
en: Display
he: תצוגה

en: Default View
he: תצוגת ברירת מחדל

en: View _new folders using:
he: הצג תיקיות _חדשות בעזרת:

en: Icon View
he: תצוגת איקונים

en: Detailed List View
he: תצוגת רשימה מפורטת

en: Compact List View
he: תצוגת רשימה קומפקטית

en: Last Active View
he: תצוגה פעילה אחרונה

en: Show thumbnails:
he: הצג _תמונות מוקטנות:

en: Never
he: אף פעם

en: Local Files Only
he: רק קבצים מקומיים

en: Always
he: תמיד

en: Draw frames around thumbnails
he: צייר מסגרות מסביב לתמונות ממוזערות

en: Select this option to draw black frames around thumbnails.
he: בחר באפשרות זו לציור מסגרות שחורות מסביב לתמונות ממוזערות.

en: Sort _folders before files
he: מיין _תיקיות לפני קבצים

en: Select this option to list folders before files when you sort a folder.
he: בחר באפשרות זו כדי להציג תיקיות לפני קבצים כאשר התיקייה ממויינת.

en: Show file size in binary format
he: הצג גודל קובץ בפורמט בינארי

en: Select this option to show file size in binary format instead of decimal.
he: בחר באפשרות זו להצגת גודל קובץ בפורמט בינארי במקום בפורמט דצימלי.

en: _Text beside icons
he: _טקסט לצד איקונים

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
he: בחר אפשרות זו כדי למקם את כיתובי האיקונים לפריטים לצד האיקון ולא מתחת לאיקון.

en: Date
he: תאריך

en: _Format:
he: _פורמט:

note: TRANSLATORS: custom date format
en: Custom
he: מותאם אישית

note: TRANSLATORS: Please do not translate the first column (specifiers), 'strftime' and of course '\n'
en: Custom date format to apply.
    
    The most common specifiers are:
    %d day of month
    %m month
    %Y year including century
    %H hour
    %M minute
    %S second
    
    For a complete list, check the man pages of 'strftime'
he: פורמט תאריך מותאם אישית ליישום.
    
    המציינים הנפוצים ביותר הם:
    %dהיום בחודש
    %m חודש
    %Y שנה כולל מאה
    %H שעה
    %M דקה
    %S שנייה
    
    לרשימה מלאה, בדוק את דפי המדריך של 'strftime'

note: Side Pane
en: Side Pane
he: חלונית צד

en: Shortcuts Pane
he: חלונית קיצורים

en: _Icon Size:
he: _גודל איקון:

en: Show Icon _Emblems
he: הצג _סימלוני איקונים

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
he: בחר אפשרות זו כדי להציג סימלוני איקונים בחלונית הקיצורים עבור כל התיקיות שהוגדרו להן סימלונים בדו-שיח מאפייני התיקייה.

en: Tree Pane
he: חלונית עץ

en: Icon _Size:
he: _גודל איקון:

en: Show Icon E_mblems
he: הצג _סימלוני איקונים

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
he: בחר אפשרות זו כדי להציג סימלוני איקונים בחלונית העץ עבור כל התיקיות שהוגדרו להן סימלונים בדו-שיח מאפייני התיקייה.

note: Behavior
en: Behavior
he: התנהגות

en: Navigation
he: ניווט

en: _Single click to activate items
he: קליק _אחד כדי להפעיל פריטים

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
he: ציין את הדיחוי לפני שפריט
    נבחר כאשר סמן העכבר שוהה מעליו:

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
he: כשהפעלה בקליק יחיד מאופשרת, השהיית סמן העכבר מעל פריט תבחר אותו אוטומטית אחרי הדיחוי המוגדר. אפשר לבטל התנהגות זו על-ידי הזזת הבורר למצב השמאלי ביותר. התנהגות זו שימושית כשקליק אחד מפעיל פריטים, וברצונך לבחור בפריט מבלי להפעיל אותו.

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Medium
he: בינוני

en: Long
he: ארוך

en: _Double click to activate items
he: _קליק כפול כדי להפעיל פריטים

en: Tabs instead of new Windows
he: לשוניות במקום חלונות חדשים

en: Open folders in new tabs on middle click
he: פתח תיקיות בלשוניות חדשות בלחיצת לחצן אמצעי

en: Select this option to open a new tab on middle click instead of a new window
he: בחר אפשרות זו כדי לפתוח לשונית חדשה במקום חלון חדש בלחיצת לחצן אמצעי

en: Open new thunar instances as tabs
he: פתח מופעים חדשים של thunar כלשוניות

en: Select this option to open new thunar instances as tabs in an existing thunar window
he: בחר אפשרות זו לפתיחת מופעים חדשים של thunar כלשוניות בחלון קיים של thunar

en: Context Menu
he: תפריט הקשר

en: Show action to permanently delete files and folders
he: הצג פעולה למחיקת קבצים ותיקיות לצמיתות

en: Select this option to show the 'Delete' action in the context menu
he: בחר אפשרות זו להצגת פעולת מחיקה בתפריט הקשר

note: Advanced
en: Advanced
he: מתקדם

en: Folder Permissions
he: הרשאות תיקייה

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
he: כאשר משנים הרשאות של תיקייה, יש באפשרותך
    להחיל את השינויים גם על התוכן שלה. בחר את
    התנהגות ברירת המחדל למטה:

en: Ask every time
he: שאל כל פעם

en: Apply to Folder Only
he: החל רק על תיקייה

en: Apply to Folder and Contents
he: החל על תיקייה ותוכן

en: Volume Management
he: ניהול כרכים

note: add check button to enable/disable auto mounting
en: Enable _Volume Management
he: אפשר _ניהול כרכים

en: <a href="volman-config:">Configure</a> the management of removable drives,
    devices and media.
he: <a href="volman-config:">הגדר</a> את הניהול של כוננים נשלפים,
    התקנים ומדיה.

en: Missing dependencies
he: קבצי תלות חסרים

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    Important features including trash support,
    removable media and remote location browsing
    will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
he: נראה ש <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> לא זמין.
    תכונות חשובות כמו תמיכה בסל המחזור,
    מדיה ניתנת להסרה וסיור במיקומים מרוחקים
    לא יעבדו. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[קרא עוד]</a>

note: tell the user that we failed to come up with the thunar-volman configuration dialog
en: Failed to display the volume management settings
he: נכשל להציג הגדרות ניהול כרך

en: File Operation Progress
he: התקדמות פעולת קובץ

note: build the tooltip text
en: %d file operation running | %d file operations running
he[0]: פעולת קובץ %d מופעלת כעת
he[1]: %d פעולות קובץ מופעלות כעת
he[2]: %d פעולות קובץ מופעלות כעת
he[3]: %d פעולות קובץ מופעלות כעת

en: Cancel
he: ביטול

note: update the status text
en: Cancelling...
he: כעת מבטל...

en: General
he: כללי

en: _Name:
he: _שם:

en: Names:
he: שמות:

note: Second box (kind, open with, link target)
en: Kind:
he: סוג:

en: _Open With:
he: _פתח בעזרת:

en: Link Target:
he: יעד קישור:

en: Location:
he: מיקום:

note: Third box (deleted, modified, accessed)
en: Deleted:
he: נמחק:

en: Accessed:
he: הונגש:

en: Volume:
he: כרך:

en: Usage:
he: שימוש:

note: Emblem chooser
en: Emblems
he: סימלונים

note: allocate the icon chooser allocate the chooser dialog
en: Select an Icon for "%s"
he: בחר איקון עבור "%s"

en: Failed to change icon of "%s"
he: נכשל לשנות איקון של "%s"

note: update the properties dialog title
en: %s - Properties
he: %s - מאפיינים

en: broken link
he: קישור שבור

en: unknown
he: לא ידוע

note: update the properties dialog title
en: Properties
he: מאפיינים

en: mixed
he: מעורב

en: _File
he: _קובץ

en: _Send To
he: _שלח אל

en: File Context Menu
he: תפריט הקשר של קובץ

en: _Add Files...
he: _הוסף קבצים...

en: Include additional files in the list of files to be renamed
he: הוספת קבצים נוספים לרשימת הקבצים ששמם ישתנה

en: Clear
he: נקה

en: Clear the file list below
he: נקה את רשימת הקבצים למטה

en: _About
he: _אודות

en: Display information about Thunar Bulk Rename
he: הצגת מידע על שינוי שם נפחי ב־Thunar

en: View the properties of the selected file
he: הצג את המאפיינים של הקובץ שנבחר

en: Rename Multiple Files
he: שנה שמות קבצים רבים

note: add the "Rename Files" button
en: _Rename Files
he: _שנה שם קבצים

en: Click here to actually rename the files listed above to their new names.
he: הקלק כאן כדי לשנות שם בפועל של הקבצים הרשומים מעלה לשמותיהם החדשים.

en: New Name
he: שם חדש

en: Click here to view the documentation for the selected rename operation.
he: הקלק כאן כדי להציג את התיעוד עבור פעולת שינוי השם הנבחרת.

note: TRANSLATORS: You can test this string by temporarily removing thunar-sbr.* from $libdir/thunarx-2/, *              and opening the multi rename dialog by selecting multiple files and pressing F2.
en: No renamer modules were found on your system. Please check your
    installation or contact your system administrator. If you install Thunar
    from source, be sure to enable the "Simple Builtin Renamers" plugin.
he: לא נמצא מודול לשינוי שם במערכת שלך. אנא בדוק
    את ההתקנה שלך או צור קשר עם מנהל המערכת שלך. אם Thunar
    מותקן מקוד המקור, יש לוודא שהופעל התוסף "Simple Builtin Renamers".

note: tell the user that we failed
en: Failed to open the documentation browser
he: נכשל לפתוח דפדפן תיעוד

note: allocate the file chooser
en: Select files to rename
he: בחר קבצים לשינוי שם

en: Audio Files
he: קבצי אודיו

en: Image Files
he: קבצי תמונה

en: Video Files
he: קבצי וידאו

note: just popup the about dialog
en: Bulk Rename
he: שינוי שם נפחי

en: Thunar Bulk Rename is a powerful and extensible
    tool to rename multiple files at once.
he: שינוי שם נפחי של Thunar הוא כלי
    עצמתי וגמיש לשינוי שם של קבצים רבים בבת אחת.

en: Remove File | Remove Files
he[0]: הסר קובץ
he[1]: הסר קבצים
he[2]: הסר קבצים
he[3]: הסר קבצים

en: Remove the selected file from the list of files to be renamed | Remove the selected files from the list of files to be renamed
he[0]: הסרת הקובץ הנבחר מרשימת הקבצים לשינוי שם
he[1]: הסרת הקבצים הנבחרים מרשימת הקבצים לשינוי שם
he[2]: הסרת הקבצים הנבחרים מרשימת הקבצים לשינוי שם
he[3]: הסרת הקבצים הנבחרים מרשימת הקבצים לשינוי שם

note: change title to reflect the standalone status
en: Bulk Rename - Rename Multiple Files
he: שינוי שם נפחי - שינוי שם למספר קבצים

en: Failed to rename "%s" to "%s".
he: לא ניתן לשנות את השם "%s" ל־"%s".

en: You can either choose to skip this file and continue to rename the remaining files, or revert the previously renamed files to their previous names, or cancel the operation without reverting previous changes.
he: באפשרותך לבחור לדלג על קובץ זה ולהמשיך לשנות את שמם של הקבצים הנותרים, או לשנות בחזרה את שמות הקבצים שכבר שונו לשמותיהם הקודמים, או לבטל את הפעולה מבלי לשנות בחזרה את השינויים הקודמים.

en: _Revert Changes
he: בי_טול השינויים

en: _Skip This File
he: _דלג על קובץ זה

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
he: האם ברצונך לדלג על הקובץ הזה ולהמשיך לשנות את שמם של הקבצים שנותרו?

en: Trash is empty
he: אשפה ריקה

en: Trash contains %d file | Trash contains %d files
he[0]: אשפה מכילה קובץ %d
he[1]: אשפה מכילה %d קבצים
he[2]: אשפה מכילה %d קבצים
he[3]: אשפה מכילה %d קבצים

en: DEVICES
he: התקנים

en: NETWORK
he: רשת

en: Browse Network
he: סייר ברשת

en: PLACES
he: מקומות

en: Side Pane (Create Shortcut) | Side Pane (Create Shortcuts)
he[0]: חלונית צד (צור קיצור)
he[1]: חלונית צד (צור קיצורים)
he[2]: חלונית צד (צור קיצורים)
he[3]: חלונית צד (צור קיצורים)

en: Add the selected folder to the shortcuts side pane | Add the selected folders to the shortcuts side pane
he[0]: הוספת התיקייה הנבחרת לחלונית הצד של קיצורים
he[1]: הוספת התיקיות הנבחרות לחלונית הצד של קיצורים
he[2]: הוספת התיקיות הנבחרות לחלונית הצד של קיצורים
he[3]: הוספת התיקיות הנבחרות לחלונית הצד של קיצורים

note: append the "Mount" menu action
en: _Mount
he: _עגן

note: append the "Unmount" menu action
en: _Unmount
he: בטל _עגינה

note: append the "Eject" menu action
en: _Eject
he: הו_צא

en: Create _Shortcut
he: צור _קיצור

note: append the "Mount Volume" menu action
en: Disconn_ect
he: _נתק

en: _Remove Shortcut
he: _הסר קיצור

en: Re_name Shortcut
he: _שנה שם קיצור

en: The path "%s" does not refer to a directory
he: הנתיב "%s" לא מתייחס לספריה

note: display an error message to the user
en: Failed to add new shortcut
he: נכשל להוסיף קיצור חדש

en: Failed to eject "%s"
he: נכשל להוציא את "%s"

en: Failed to unmount "%s"
he: נכשל לבטל עגינה של "%s"

en: Click here to stop calculating the total size of the folder.
he: הקלק כאן כדי להפסיק לחשב את הגודל הכולל של התיקייה.

note: add the label widget tell the user that we started calculation
en: Calculating...
he: כעת מחשב...

note: tell the user that the operation was canceled
en: Calculation aborted
he: חישוב בוטל

en: %u item, totalling %s | %u items, totalling %s
he[0]: פריט %u, סך הכל %s
he[1]: %u פריטים, סך הכל %s
he[2]: %u פריטים, סך הכל %s
he[3]: %u פריטים, סך הכל %s

note: TRANSLATORS: this is shows if during the deep count size * directories were not accessible
en: (some contents unreadable)
he: (תכנים מסוימים לא קריאים)

note: nothing was readable, so permission was denied
en: Permission denied
he: הרשאה נדחתה

en: Folder Context Menu
he: תפריט הקשר של תיקייה

en: Create an empty folder within the current folder
he: צור תיקייה ריקה בתוך התיקייה הנוכחית

en: Cu_t
he: _גזור

en: _Copy
he: ה_עתק

en: _Paste
he: ה_דבק

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
he: העברה או העתקה של הקבצים שבחרת קודם בעזרת פקודת גזירה או העתקה

en: Mo_ve to Trash
he: העבר ל_אשפה

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
he: העבר או העתק את הקבצים שבחרת קודם בעזרת פקודת גזירה או העתקה אל התיקייה הנבחרת

en: Select _all Files
he: _בחר את כל הקבצים

en: Select all files in this window
he: בחר בכל הקבצים שבחלון זה

en: Select _by Pattern...
he: בחר לפי _דפוס...

en: Select all files that match a certain pattern
he: בחר בכל הקבצים שתואמים לדפוס מסויים

en: _Invert Selection
he: ה_פוך בחירה

en: Select all and only the items that are not currently selected
he: בחר הכל ורק את הפריטים שלא נבחרים כרגע

en: Du_plicate
he: ש_כפל

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
he[0]: צור _קישור
he[1]: צור _קישורים
he[2]: צור _קישורים
he[3]: צור _קישורים

note: append the "Rename" menu action
en: _Rename...
he: _שנה שם...

en: _Restore
he: _שחזר

note: add the "Create Document" sub menu action
en: Create _Document
he: צור _מסמך

en: Loading folder contents...
he: כעת טוען תוכן תיקייה...

note: display an error to the user
en: Failed to open the home folder
he: נכשל לפתוח תיקיית בית

en: New Empty File
he: קובץ ריק חדש

en: New Empty File...
he: קובץ ריק חדש...

en: Select by Pattern
he: בחר לפי דפוס

en: _Select
he: _בחר

en: _Pattern:
he: _דפוס:

note: tell the user that the file name provided by the X Direct Save source is invalid
en: Invalid filename provided by XDS drag site
he: שם הקובץ שסופק על ידי אתר הגרירה XDS לא חוקי

note: display an error dialog to the user
en: Failed to create a link for the URL "%s"
he: נכשל ליצור קישור עבור ה-URL ‏"%s"

en: Failed to open directory "%s"
he: נכשל לפתוח את הספריה "%s"

en: Prepare the selected file to be moved with a Paste command | Prepare the selected files to be moved with a Paste command
he[0]: הכן את הקובץ הנבחר להיות מועבר בעזרת פקודת הדבק
he[1]: הכן את הקבצים הנבחרים להיות מועברים בעזרת פקודת הדבק
he[2]: הכן את הקבצים הנבחרים להיות מועברים בעזרת פקודת הדבק
he[3]: הכן את הקבצים הנבחרים להיות מועברים בעזרת פקודת הדבק

en: Prepare the selected file to be copied with a Paste command | Prepare the selected files to be copied with a Paste command
he[0]: הכן את הקובץ הנבחר להיות מועתק בעזרת פקודת הדבק
he[1]: הכן את הקבצים הנבחרים להיות מועתקים בעזרת פקודת הדבק
he[2]: הכן את הקבצים הנבחרים להיות מועתקים בעזרת פקודת הדבק
he[3]: הכן את הקבצים הנבחרים להיות מועתקים בעזרת פקודת הדבק

en: Move the selected file to the Trash | Move the selected files to the Trash
he[0]: העבר את הקובץ הנבחר לאשפה
he[1]: העבר את הקבצים הנבחרים לאשפה
he[2]: העבר את הקבצים הנבחרים לאשפה
he[3]: העבר את הקבצים הנבחרים לאשפה

en: Permanently delete the selected file | Permanently delete the selected files
he[0]: מחק באופן קבוע את הקובץ הנבחר
he[1]: מחק באופן קבוע את הקבצים הנבחרים
he[2]: מחק באופן קבוע את הקבצים הנבחרים
he[3]: מחק באופן קבוע את הקבצים הנבחרים

en: Duplicate the selected file | Duplicate each selected file
he[0]: שכפל את הקובץ שנבחר
he[1]: שכפל כל קובץ שנבחר
he[2]: שכפל כל קובץ שנבחר
he[3]: שכפל כל קובץ שנבחר

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
he[0]: צור קישור סמלי עבור הקובץ שנבחר
he[1]: צור קישור סמלי עבור כל אחד מהקבצים שנבחרו
he[2]: צור קישור סמלי עבור כל אחד מהקבצים שנבחרו
he[3]: צור קישור סמלי עבור כל אחד מהקבצים שנבחרו

en: Rename the selected file | Rename the selected files
he[0]: שנה את שם הקובץ הנבחר
he[1]: שנה את שמות הקבצים הנבחרים
he[2]: שנה את שמות הקבצים הנבחרים
he[3]: שנה את שמות הקבצים הנבחרים

en: Restore the selected file | Restore the selected files
he[0]: שחזר את הקובץ הנבחר
he[1]: שחזר את הקבצים הנבחרים
he[2]: שחזר את הקבצים הנבחרים
he[3]: שחזר את הקבצים הנבחרים

note: add the "Empty File" item
en: _Empty File
he: קובץ _ריק

en: Error while copying to "%s": %s more space is required to copy to the destination
he: אירעה שגיאה בעת ההעתקה אל %s: נדרשים עוד %s על מנת להעתיק אל היעד

en: Error while copying to "%s": The destination is read-only
he: אירעה שגיאה בעת ההעתקה אל „%s“: היעד הוא לקריאה בלבד

en: Collecting files...
he: כעת אוסף קבצים...

note: update progress information
en: Trying to restore "%s"
he: כעת מנסה לשחזר את "%s"

en: The folder "%s" does not exist anymore but is required to restore the file "%s" from the trash
he: התיקייה "%s" אינה קיימת עוד אך היא נדרשת לצורך שחזור הקובץ "%s" מהאשפה

en: Failed to restore the folder "%s"
he: נכשל לשחזר את התיקייה "%s"

note: update progress information
en: Trying to move "%s"
he: כעת מנסה להעביר את "%s"

note: update progress information
en: Could not move "%s" directly. Collecting files for copying...
he: לא ניתן להעביר את "%s" ישירות. הקבצים להעתקה נאספים...

en: %s of %s
he: %s מתוך %s

en: %lu hour remaining (%s/sec) | %lu hours remaining (%s/sec)
he[0]: נותרה שעה %lu (%s/שנייה)
he[1]: נותרו %lu שעות (%s/שנייה)
he[2]: נותרו %lu שעות (%s/שנייה)
he[3]: נותרו %lu שעות (%s/שנייה)

en: %lu minute remaining (%s/sec) | %lu minutes remaining (%s/sec)
he[0]: נותרה דקה %lu  (%s/שנייה)
he[1]: נותרו %lu דקות (%s/שנייה)
he[2]: נותרו %lu דקות (%s/שנייה)
he[3]: נותרו %lu דקות (%s/שנייה)

en: %lu second remaining (%s/sec) | %lu seconds remaining (%s/sec)
he[0]: נותרה שנייה %lu (%s/שנייה)
he[1]: נותרו %lu שניות (%s/שנייה)
he[2]: נותרו %lu שניות (%s/שנייה)
he[3]: נותרו %lu שניות (%s/שנייה)

en: T_rash
he: _אשפה

en: Display the contents of the trash can
he: הצג את התוכן של פח האשפה

en: Loading...
he: כעת טוען...

en: _Paste Into Folder
he: _הדבק לתוך תיקייה

en: P_roperties...
he: _מאפיינים...

en: Invalid path
he: נתיב לא חוקי

en: Unknown user "%s"
he: משתמש לא ידוע "%s"

note: TRANSLATORS: file was modified less than one day ago
en: Today
he: היום

note: TRANSLATORS: file was modified less than one day ago
en: Today at %X
he: היום בשעה %X

note: TRANSLATORS: file was modified less than two days ago
en: Yesterday
he: אתמול

note: TRANSLATORS: file was modified less than two days ago
en: Yesterday at %X
he: אתמול בשעה %X

note: Days from last week
en: %A at %X
he: %A בשעה %X

note: Any other date
en: %x at %X
he: %x בשעה %X

en: New _Tab
he: _כרטיסייה חדשה

en: Open a new tab for the displayed location
he: פתח לשונית חדשה עבור המיקום המוצג

en: New _Window
he: _חלון חדש

en: Open a new Thunar window for the displayed location
he: פתח חלון חדש של Thunar עבור המיקום הנוכחי

en: Detac_h Tab
he: הפר_ד כרטיסייה

en: Open current folder in a new window
he: פתח את התיקייה הנוכחית בחלון חדש

en: _Previous Tab
he: לשונית _קודמת

en: Switch to Previous Tab
he: עבור אל לשונית קודמת

en: _Next Tab
he: לשונית ה_באה

en: Switch to Next Tab
he: עבור אל הלשונית הבאה

en: Close _All Windows
he: סגור את _כל החלונות

en: Close all Thunar windows
he: סגור את כל החלונות של Thunar

en: C_lose Tab
he: ס_גור לשונית

en: Close this folder
he: סגור תיקייה זו

en: _Close Window
he: _סגור חלון

en: Close this window
he: סגור חלון זה

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: Pr_eferences...
he: _העדפות...

en: Edit Thunars Preferences
he: ערוך את העדפות Thunar

en: _View
he: _תצוגה

en: _Reload
he: _טען מחדש

en: _Location Selector
he: בורר _מיקום

en: _Side Pane
he: _חלונית צד

en: Zoom I_n
he: זום _פנימה

en: Show the contents in more detail
he: הצג את התוכן עם יותר פירוט

en: Zoom _Out
he: זום ה_חוצה

en: Show the contents in less detail
he: הצג את התוכן עם פחות פירוט

en: Normal Si_ze
he: גודל ר_גיל

en: Show the contents at the normal size
he: הצג את התוכן בגודל הרגיל

en: _Go
he: _מעבר

en: Open _Parent
he: פתח _הורה

en: Open the parent folder
he: פתח את תיקיית ההורה

en: _Home
he: _בית

en: Go to the home folder
he: עבור לתיקיית הבית

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Go to the desktop folder
he: עבור לתיקיית שולחן העבודה

en: Browse the file system
he: סייר במערכת הקבצים

en: B_rowse Network
he: _סייר ברשת

en: Browse local network connections
he: סיור בחיבורי הרשת המקומית

en: T_emplates
he: _תבניות

en: Go to the templates folder
he: עבור לתיקיית התבניות

en: _Open Location...
he: פתח _מיקום...

en: Specify a location to open
he: ציין מיקום לפתיחה

en: _Contents
he: _תוכן

en: Display Thunar user manual
he: הצג את מדריך למשתמש של Thunar

en: Display information about Thunar
he: הצג מידע אודות Thunar

en: Show _Hidden Files
he: הצג קבצים _נסתרים

en: Toggles the display of hidden files in the current window
he: החלף את תצוגת הקבצים הנסתרים בחלון הנוכחי

en: _Pathbar Style
he: סגנון סרגל _נתיב

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
he: גישה מודרנית עם כפתורים שמקבילים לתיקיות

en: _Toolbar Style
he: סגנון סרגל _כלים

en: Traditional approach with location bar and navigation buttons
he: גישה מסורתית עם סרגל מיקום וכפתורי ניווט

en: _Shortcuts
he: _קיצורים

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
he: מחליף את הראות של חלונית הקיצורים

en: _Tree
he: _עץ

en: Toggles the visibility of the tree pane
he: מחליף את הראות של חלונית העץ

en: St_atusbar
he: שורת _מצב

en: Change the visibility of this window's statusbar
he: שנה את הראות של שורת מצב של חלון זה

en: _Menubar
he: שורת _תפריט

en: Change the visibility of this window's menubar
he: החלף את הראות של שורת התפריטים בחלון זה

note: * add view options
en: View as _Icons
he: הצג כאיקונים

en: Display folder content in an icon view
he: הצג את תוכן התיקייה בתצוגת איקונים

en: View as _Detailed List
he: הצג כרשימה מ_פורטת

en: Display folder content in a detailed list view
he: הצג את תוכן התיקייה בתצוגת רשימה מפורטת

en: View as _Compact List
he: הצג כרשימה _קומפקטית

en: Display folder content in a compact list view
he: הצג תוכן תיקייה בתצוגת רשימה קומפקטית

note: add the label with the root warning
en: Warning, you are using the root account, you may harm your system.
he: אזהרה, אתה משתמש כעת בחשבון שורש, אתה עלול להזיק לערכת שלך.

en: Close tab
he: סגור לשונית

en: Open the location "%s"
he: פתח את המיקום "%s"

en: Failed to launch "%s"
he: נכשל להפעיל "%s"

en: Failed to open parent folder
he: נכשל לפתוח תיקיית הורה

en: The directory "%s" does not exist. Do you want to create it?
he: הספריה „%s“ אינה קיימת. האם ברצונך ליצור אותה?

note: display the "About Templates" dialog
en: About Templates
he: אודות תבניות

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
he: כל הקבצים בתיקייה זו יופיעו בתפריט "צור מסמך".

en: If you frequently create certain kinds  of documents, make a copy of one and put it in this folder. Thunar will add an entry for this document in the "Create Document" menu.
    
    You can then select the entry from the "Create Document" menu and a copy of the document will be created in the directory you are viewing.
he: אם ישנו סוג מסוים של מסמכים שנוצר על ידיך לעתים קרובות, באפשרותך ליצור עותק של קובץ כזה ולשים אותו בתיקייה זו. Thunar יוסיף רשומה למסמך זה בתפריט "יצירת מסמך".
    
    כעת באפשרותך לבחור ברשומה מהתפריט "יצירת מסמך" ולהעתיק את המסמך שייווצר לספריה הנצפית.

en: Do _not display this message again
he: _אל תציג הודעה זו שוב

note: display an error to the user
en: Failed to open the file system root folder
he: אירע כשל בפתיחת תיקיית משתמש על של מערכת הקבצים

note: display an error to the user
en: Failed to display the contents of the trash can
he: אירע כשל בהצגת תוכן פח האשפה

note: display an error to the user
en: Failed to browse the network
he: אירע כשל בסיור ברשת

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
he: ‏Thunar הוא מנהל קבצים מהיר וקל לשימוש
    לסביבת שולחן עבודה Xfce.

note: set window title
en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: Label
he: תווית

en: Text of the page's label
he: טקסט תווית העמוד

en: Label widget
he: יישומון תווית

en: A widget to display in place of the usual page label
he: יישומון להצגה במקום תווית העמוד הרגילה

en: Resident
he: תושב

en: Don't unload the plugin from memory
he: אל תפרוק את התוסף מהזיכרון

en: Help URL
he: URL עזרה

en: The URL to the documentation of the renamer
he: URL אל תיעוד משנה השם

en: The user visible name of the renamer
he: השם שיופיע למשתמש של משנה השם

en: Description:
he: תיאור:

en: The generic name of the entry, for example "Web Browser" in case of Firefox.
he: השם הכללי של הרשומה, לדוגמא "דפדפן רשת" במקרה של Firefox.

en: Command:
he: פקודה:

en: The program to execute, possibly with arguments.
he: התוכנית לביצוע, ייתכן עם ארגומנטים.

en: Working Directory:
he: ספריית עבודה:

en: The working directory for the program.
he: ספריית העבודה עבור התוכנית.

en: The URL to access.
he: URL לגישה.

en: Comment:
he: הערה:

en: Tooltip for the entry, for example "View sites on the Internet" in case of Firefox. Should not be redundant with the name or the description.
he: רמז צץ עבור הרשומה, לדוגמה "צפייה באתרים באינטרנט" במקרה של פיירפוקס. לא אמור להיות כפול עם השם או התיאור.

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Use _startup notification
he: השתמש בהודעת ה_פעלה

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
he: יש לבחור באפשרות זו כדי לאפשר את הודעת ההפעלה כשהפקודה פועלת ממנהל הקבצים או מהתפריט. לא כל יישום תומך בהודעת הפעלה.

en: Run in _terminal
he: הפעל בתוך _מסוף

en: Select this option to run the command in a terminal window.
he: בחר באפשרות זו כדי להפעיל את הפקודה בחלון מסוף.

en: Launcher
he: מפעיל

en: Link
he: קישור

en: Failed to save "%s".
he: נכשל לשמור את "%s".

en: Date Taken:
he: תאריך צילום:

en: Camera Brand:
he: מותג מצלמה:

en: Camera Model:
he: דגם מצלמה:

en: Exposure Time:
he: זמן חשיפה:

en: Exposure Program:
he: תוכנית חשיפה:

en: Aperture Value:
he: ערך הצמצם:

en: Metering Mode:
he: שיטת מדידה:

en: Flash Fired:
he: פלאש הופעל:

en: Focal Length:
he: אורך מוקדי:

en: Shutter Speed:
he: מהירות צמצם:

en: ISO Speed Ratings:
he: דירוג מהירות ISO:

en: Software:
he: תוכנה:

en: Image
he: תמונה

en: Image Type:
he: סוג תמונה:

note: update the "Image Size" label
en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
he[0]: פיקסל %d על %d
he[1]: %d על %d פיקסלים
he[2]: %d על %d פיקסלים
he[3]: %d על %d פיקסלים

en: Con_vert to:
he: המר ל:

en: Uppercase / Lowercase
he: אותיות גדולות / אותיות קטנות

en: Insert _time:
he: הכנס _זמן:

en: The format describes the date and time parts to insert into the file name. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. See the documentation of the date utility for additional information.
he: הפורמט מתאר את החלקים מהתאריך והשעה שיתווספו לשם הקובץ. לדוגמה: %Y יוחלף בשנה, %m יוחלף בחודש ו־%d יוחלף ביום. יש לעיין בתיעוד תוכנית שירות התאריכים למידע נוסף.

en: _At position:
he: ב_מיקום:

en: Insert Date / Time
he: הוספת תאריך / שעה

en: lowercase
he: אותיות קטנות

en: UPPERCASE
he: אותיות גדולות

en: Camelcase
he: אות ראשונה גדולה

en: First character uppercase
he: אות ראשונה כתב גדול

en: Insert
he: להכניס

en: Overwrite
he: להחליף

en: a, b, c, d, ...
he: א, ב, ג, ד, ...

en: From the front (left)
he: מקדימה (שמאל)

en: From the back (right)
he: מאחורה (ימין)

en: Old Name - Text - Number
he: שם קודם - טקסט - מספר

en: Number - Text - Old Name
he: מספר - טקסט - שם קודם

en: Text - Number
he: טקסט - מספר

en: Number - Text
he: מספר - טקסט

en: Current
he: נוכחי

en: Date Picture Taken
he: תאריך צילום תמונה

en: _Text:
he: _טקסט:

en: Insert / Overwrite
he: להכניס / להחליף

en: _Number Format:
he: פורמט _מספר:

en: _Start With:
he: מ_תחיל עם:

en: Text _Format:
he: _פורמט טקסט:

en: Numbering
he: מספור

en: Remove _From Position:
he: הסרה החל מה_מיקום:

en: _To Position:
he: _עד למיקום:

en: Remove Characters
he: הסר תווים

en: _Search For:
he: _חפש את:

note: reset to default tooltip
en: Enter the text to search for in the file names.
he: הכנס את הטקסט לחיפוש בשמות הקבצים.

en: Regular _Expression
he: _ביטוי סדיר

en: If you enable this option, the pattern will be treated as a regular expression and matched using the Perl-compatible regular expressions (PCRE). Check the documentation for details about the regular expression syntax.
he: אם אפשרות זו תופעל, הדפוס יטופל כביטוי סדיר וההתאמות יבוצעו באמצעות ביטויים סדירים תואמי Perl‏ (PCRE). בדוק את התיעוד לקבלת פרטים על תחביר הביטויים הסדירים.

en: Replace _With:
he: לה_חליף עם:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
he: הכנס את הטקסט כתחליף לדפוס שלמעלה.

en: C_ase Sensitive Search
he: חיפוש מבין שוני גודל אותיות

en: If you enable this option, the pattern will be searched in a case-sensitive manner. The default is to use a case-insensitive search.
he: אם אפשרות זו תופעל, יתבצע חיפוש אחר הדפוס באופן המבין שוני גודל אותיות. ברירת המחדל היא חיפוש שלא מבין שוני גודל אותיות.

note: setup a tooltip with the error message
en: Invalid regular expression, at character position %ld: %s
he: הביטוי הסדיר לא חוקי, במיקום תו %ld:‏ %s

en: Search & Replace
he: חפש והחלף

en: Send "%s" as compressed archive?
he: לשלוח את "%s" בתור ארכיון דחוס?

en: Send _directly
he: שלח _ישירות

en: Send com_pressed
he: שלח _דחוס

en: When sending a file via email, you can either choose to send the file directly, as is, or compress the file before attaching it to an email. It is highly recommended to compress large files before sending them.
he: בשליחת קובץ באמצעות דוא״ל, ניתן לבחור לשלוח את הקובץ ישירות כפי שהוא, או לדחוס אותו לפני צירופו לדוא"ל. מומלץ מאוד לדחוס קבצים גדולים לפני שליחתם.

en: Send %d file as compressed archive? | Send %d files as compressed archive?
he[0]: לשלוח קובץ %d בתור ארכיון דחוס?
he[1]: לשלוח %d קבצים בתור ארכיון דחוס?
he[2]: לשלוח %d קבצים בתור ארכיון דחוס?
he[3]: לשלוח %d קבצים בתור ארכיון דחוס?

en: Send as _archive
he: שלח בתור _ארכיון

en: When sending multiple files via email, you can either choose to send the files directly, attaching multiple files to an email, or send all files compressed into a single archive file and attach the archive. It is highly recommended to send multiple large files as archive.
he: בשליחת מספר קבצים באמצעות דוא״ל, ניתן לבחור לשלוח את הקבצים ישירות, ע"י צירוף מספר קבצים לדוא"ל, או לדחוס אותם לקובץ ארכיון יחיד ולצרף את קובץ הארכיון. מומלץ מאוד לדחוס מספר קבצים לארכיון לפני שליחתם.

note: allocate the progress dialog setup the label
en: Compressing files...
he: כעת דוחס קבצים...

note: tell the user that the command failed
en: ZIP command terminated with error %d
he: פקודת ה־ZIP הופסקה עם שגיאה %d

en: Failed to create temporary directory
he: אירע כשל ביצירת ספריה זמנית

en: Failed to create symbolic link for "%s"
he: נכשל ליצור קישור סמלי עבור "%s"

note: tell the user that we failed to compress the file(s)
en: Failed to compress %d file | Failed to compress %d files
he[0]: אירע כשל בדחיסת קובץ %d
he[1]: אירע כשל בדחיסת %d קבצים
he[2]: אירע כשל בדחיסת %d קבצים
he[3]: אירע כשל בדחיסת %d קבצים

note: tell the user that we failed
en: Failed to compose new email
he: נכשל לחבר דוא"ל חדש

en: Mail Recipient
he: נמען דואר

note: tell the user that we failed to connect to the trash
en: Failed to connect to the Trash
he: נכשל להתחבר לאשפה

note: tell the user whether the trash is full or empty
en: Trash contains files
he: האשפה מכילה קבצים

en: Trash Applet
he: יישומון אשפה

en: Display the trash can
he: הצג את פח האשפה

en: Edit Action
he: עריכת פעולה

en: Create Action
he: יצירת פעולה

en: Failed to save actions to disk.
he: נכשל לשמור פעולות לכונן.

en: Are you sure that you want to delete
    action "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את
    פעולה "%s"?

en: If you delete a custom action, it is permanently lost.
he: אם אתה מוחק פעולה מותאמת אישית, היא אובדת באופן קבוע.

note: skip leading slash
en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
he: קיצור דרך זה במקלדת כרגע בשימוש עם: '%s'

en: Keyboard shortcut already in use
he: קיצור דרך במקלדת כבר בשימוש

note: setup a label to tell that no icon was selected
en: No icon
he: אין איקון

en: Unknown element <%s>
he: אלמנט לא ידוע <%s>

en: End element handler called while in root context
he: המטפל באלמנטי קצה נקרא בזמן הפעלה כמשתמש על

en: Unknown closing element <%s>
he: אלמנט הסגירה אינו ידוע <%s>

en: Failed to determine save location for uca.xml
he: אירע כשל בקביעת המיקום לשמירת uca.xml

en: Command not configured
he: פקודה לא מוגדרת

en: Configure c_ustom actions...
he: הגדר פעו_לות מותאמות אישית...

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
he: כוונן פעולות מותאמות אישית אשר יופיעו בתפריטי ההקשר של מנהלי הקבצים

en: Failed to launch action "%s".
he: נכשל לבצע פעולה "%s".

en: Open Terminal Here
he: פתח מסוף כאן

en: Example for a custom action
he: דוגמה של פעולה מותאמת אישית

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
he: שם הפעולה שיוצג בתפריט ההקשר.

en: _Description:
he: _תיאור:

en: The description of the action that will be displayed as tooltip in the statusbar when selecting the item from the context menu.
he: תיאור הפעולה שיוצג כרמז צץ בשורת המצב בעת בחירת הפריט מתפריט ההקשר.

en: _Command:
he: _פקודה:

en: The command (including the necessary parameters) to perform the action. See the command parameter legend below for a list of supported parameter variables, which will be substituted when launching the command. When upper-case letters (e.g. %F, %D, %N) are used, the action will be applicable even if more than one item is selected. Else the action will only be applicable if exactly one item is selected.
he: הפקודה (לרבות הפרמטרים הנדרשים) לביצוע הפעולה. ניתן לעיין במקרא הפרמטרים של הפקודה להלן כדי לראות את רשימת משתני הפרמטרים הזמינים שיוחלפו בעת טעינת הפקודה. כאשר נעשה שימוש באותיות גדולות (לדוגמה ‎%F, %D, %N), הפעולה תחול אפילו אם נבחר פריט אחד. אחרת היא תחול רק אם נבחר בדיוק פריט אחד.

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
he: סייר במערכת הקבצים כדי לבחור יישום לשימוש בפעולה זו.

en: Keyboard _Shortcut:
he: _קיצור דרך מקלדת:

en: The keyboard shortcut for the action.
he: קיצור הדרך במקלדת עבור הפעולה.

en: Clear the keyboard shortcut for this action.
he: נקה את קיצור הדרך במקלדת עבור הפעולה הזו.

en: Use Startup Notification
he: השתמש בהודעת הפעלה

en: Enable this option if you want a waiting cursor to be shown while the action is launched. This is also highly recommended if you have focus stealing prevention enabled in your window manager.
he: יש להפעיל אפשרות זו אם ברצונך שיופיע סמן המתנה בזמן שמתבצעת פעולה. מצב זה מומלץ במיוחד אם מניעת גניבת פוקוס מאופשרת במנהל החלונות שלך.

en: _Icon:
he: _איקון:

en: Click this button to select an icon file that will be displayed in the context menu in addition to the action name chosen above.
he: הקלק על כפתור זה כדי לבחור קובץ איקון שיוצג בתפריט ההקשר בנוסף על שם הפעולה שנבחר למעלה.

en: The following command parameters will be substituted when launching the action:
he: הפרמטרים הבאים של הפקודה יוחלפו בעת הפעלת הפעולה:

en: the path to the first selected file or directory
he: הנתיב אל הקובץ או הספריה הראשונים שנבחרו

en: the paths to all selected files and directories
he: הנתיבים אל כל הקבצים והספריות שנבחרו

en: directory containing the file that is passed in %f
he: ספריה המכילה את הקובץ שהועבר תחת %f

en: directories containing the files that are passed in %F
he: ספריות המכילות את הקבצים שמועברים תחת %F

en: the first selected filename (without path)
he: שם הקובץ הראשון שנבחר (בלי נתיב)

en: the selected filenames (without paths)
he: שמות הקבצים הנבחרים (בלי נתיבים)

en: Basic
he: בסיסי

en: _File Pattern:
he: דפוס _קובץ:

en: Enter a list of patterns that will be used to determine whether this action should be displayed for a selected file. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
he: הזן רשימה של תבניות אשר ישמשו כדי לקבוע אם על פעולה זו להיות מוצגת עבור קובץ נבחר. אם תציין כאן יותר מתבנית אחת, על קשימת הפריטים להיות מופרדת בעזרת נקודה פסיק (למשל ‎*.txt;*.doc).

en: Appears if selection contains:
he: מופיע כאשר בחירה כוללת:

en: _Directories
he: _ספריות

en: _Audio Files
he: קבצי _אודיו

en: _Image Files
he: _קבצי תמונה

en: _Text Files
he: קבצי _טקסט

en: _Video Files
he: קבצי _וידאו

en: _Other Files
he: קבצים _אחרים

en: This page lists the conditions under which the action will appear in the file managers context menus. The file patterns are specified as a list of simple file patterns separated by semicolons (e.g. *.txt;*.doc). For an action to appear in the context menu of a file or folder, at least one of these patterns must match the name of the file or folder. Additionally, you can specify that the action should only appear for certain kinds of files.
he: דף זה מפרט את התנאים עבורם הפעולה תופיע בתפריטי ההקשר של מנהלי הקבצים. תבניות הקובץ מפורטות כרשימה של תבניות קובץ פשוטות מופרדות עם נקודה ופסיק (*.txt;*.doc). על מנת שפעולה תופיע בתפריט הקשר של קובץ או תיקייה, לפחות אחת מהתבניות הללו חייבת להתאים לשם של הקובץ או התיקייה. בנוסף, אתה יכול לציין שהפעולה תופיע רק עבור סוגי קובץ מסוימים.

en: Appearance Conditions
he: תנאי מראה

en: Custom Actions
he: פעולות מותאמות אישית

en: You can configure custom actions that will appear in the file managers context menus for certain kinds of files.
he: אתה יכול להגדיר פעולות מותאמות אישית שיופיעו בתפריטי ההקשר של מנהלי הקבצים עבור סוגי קובץ מסוימים.

en: Add a new custom action.
he: הוסף פעולה מותאמת אישית חדשה.

en: Edit the currently selected action.
he: ערוך את הפעולה הנבחרת הנוכחית.

en: Delete the currently selected action.
he: מחק את הפעולה הנבחרת הנוכחית.

en: Move the currently selected action up by one row.
he: הזז את הפעולה הנבחרת הנוכחית שורה אחת למעלה.

en: Move the currently selected action down by one row.
he: הזז את הפעולה הנבחרת הנוכחית שורה אחת למטה.

en: Set as wallpaper
he: קבע בתור טפט

en: Thunar File Manager
he: מנהל קבצים Thunar

en: Browse the filesystem with the file manager
he: סייר במערכת הקבצים בעזרת מנהל הקבצים

en: Open Folder with Thunar
he: פתח תיקייה עם Thunar

en: Open the specified folders in Thunar
he: פתח את התיקיות שצויינו עם Thunar

en: Open Folder
he: פתח תיקייה

en: Configure the Thunar file manager
he: הגדרת מנהל הקבצים Thunar

en: Thunar is a file browser specifically designed for the Xfce Desktop, but also can serve as an alternate file browser for other Desktop environments. It has a simple, clean two-pane design for browsing all your files.
he: ‏Thunar הינו סייר קבצים אשר תוכנן בקפידה עבור שולחן עבודה Xfce, אך גם יכול לשרת בתור דפדפן קבצים חלופי עבור סביבות שולחן עבודה אחרות. יש לו עיצוב פשוט, נקי בעל שתי חלוניות לסיור בכל הקבצים שלך.

note: SECURITY: - A normal active user can run thunar without elevated rights. They may wish to modify files they normally do not have read/write access to. This isn't a good idea, but is common on single user systems.
en: Run Thunar as root
he: הפעל את Thunar כמשתמש על

en: Authentication is required to run Thunar as root.
he: נדרש אימות כדי להפעיל את Thunar כמשתמש על.
