Xfce Apps - en to cs translation catalogue (102 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
cs: %.2fKb z %.2fKb

en: Transfer
cs: Přenos

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Snímek obrazovky se přenáší na adresu:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Snímaná oblast</span>

en: Entire screen
cs: Celá obrazovka

en: Take a screenshot of the entire screen
cs: Pořídí snímek celé obrazovky

en: Active window
cs: Aktivní okno

en: Take a screenshot of the active window
cs: Pořídí snímek aktivního okna

en: Select a region
cs: Vybraná oblast

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
cs: Pořídí snímek vybrané oblasti tak, že kliknete myší v počátečním bodě, bez uvolnění tlačítka přesunete kurzor myši do protějšího bodu vybrané oblasti a poté tlačítko myši pustíte.
    
    Oblast přesunete přesunutím kurzoru myši za současného stisknutí klávesy Ctrl.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Možnosti</span>

en: Capture the mouse pointer
cs: Zachytit ukazatel myši

en: Display the mouse pointer on the screenshot
cs: Zobrazit ukazatel myši na snímku obrazovky

en: Capture the window border
cs: Zachytit okraj okna

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
cs: Zobrazit okraj okna na snímku obrazovky.
    Zakázání této volby nemá vliv na okna CSD.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Prodleva před pořízením snímku</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
cs: Zpoždění před pořízením snímku obrazovky v sekundách

en: seconds
cs: sekund

en: _Back
cs: _Zpět

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Akce</span>

note: Save option radio button
en: Save
cs: Uložit

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
cs: Zobrazit ve složce

en: Shows the saved file in the folder
cs: Zobrazit uložený soubor ve složce

en: Copy to the clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
cs: Zkopíruje snímek obrazovky do schránky, aby bylo možné jej později vložit jinam

en: Open with:
cs: Otevřít pomocí:

en: Open the screenshot with the chosen application
cs: Otevře snímek obrazovky ve zvolené aplikaci

en: Application to open the screenshot
cs: Aplikace pro otevírání snímků obrazovky

en: Custom Action:
cs: Vlastní akce:

en: Execute the selected custom action
cs: Spustí vybranou vlastní akci

en: Custom action to execute
cs: Vlastní akce ke spuštění

en: Host on Imgur™
cs: Hostovat v galerii Imgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
cs: Snímek obrazovky bude hostován v galerii Imgur,™ bezplatné službě pro hostování obrázků

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
cs: Pozor na citlivý obsah, nahraný obrázek bude veřejně dostupný a není
    zaručeno, že nebude smazán. Projekt Xfce NENÍ nijak přidružen ke galerii
    Imgur™ a tato integrace NENÍ schválená galerií Imgur™. Pokud chcete tuto
    funkci používat, musíte souhlasit s <a href="https://imgur.com/tos">podmínkami služby</a> galerie Imgur™.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Náhled</span>

en: Save screenshot as...
cs: Uložit snímek obrazovky jako...

en: Preferences
cs: Předvolby

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Vlastní akce</span>

en: You can configure custom actions that will be available to handle screenshots after they are captured.
cs: Můžete nakonfigurovat vlastní akce, které budou dostupné pro zpracování snímků obrazovky po jejich zachycení.

en: Custom Action
cs: Vlastní akce

en: Add custom action
cs: Přidat vlastní akci

en: Remove selected custom action
cs: Odstranit vybranou vlastní akci

note: Add custom action name
en: Name
cs: Název

en: Name of the action that will be displayed in Actions dialog
cs: Název akce, která se zobrazí v dialogovém okně Akce

note: Add custom action command
en: Command
cs: Příkaz

en: Command that will be executed for this custom action
cs: Příkaz, který tato vlastní akce spustí

en: Use %f as a placeholder for location of the screenshot captured
cs: Jako zástupný symbol umístění zachyceného snímku obrazovky použijte %f

en: Unable to execute the custom action
cs: Nelze spustit vlastní akci

en: Invalid custom action selected
cs: Vybrána neplatná vlastní akce

en: Failed to run the custom action %s
cs: Nepodařilo se spustit vlastní akci %s

en: PNG File
cs: Soubor PNG

en: BMP File
cs: Soubor BMP

en: WebP File
cs: Soubor WebP

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
cs: <b>Aplikace nemohla být spuštěna.</b>
    %s

en: Error
cs: Chyba

en: Upload the screenshot...
cs: Uložit snímek obrazovky na web...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
cs: Při přenosu dat do galerie imgur došlo k chybě.

en: Size
cs: Velikost

en: Link
cs: Odkaz

en: Tiny
cs: Malá

en: Medium
cs: Střední

en: Full
cs: Velká

en: Copy
cs: Kopírovat

en: View in browser
cs: Zobrazit v prohlížeči

en: Image
cs: Obraz

en: Syntax
cs: Syntaxe

en: Code
cs: Kód

en: Type
cs: Typ

en: Direct image
cs: Přímý obrázek

en: Link to full size
cs: Odkaz na plnou velikost

en: Embed into code
cs: Vložit do kódu

en: Delete
cs: Smazat

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
cs: Tento odkaz se zobrazí pouze jednou. Pokud si myslíte, že tento obrázek smažete, ujistěte se, že jste si jej uložili. Momentálně nepodporujeme přímé odkazy na obrázky v účtech služby Imgur.

en: Deletion link
cs: Odkaz pro smazání

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
cs: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Stav</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
cs: Podrobnosti o snímku obrazovky

note: Create the user label
en: User:
cs: Uživatel:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
cs: Vaše uživatelské jméno. Pokud ještě nemáte účet, vytvořte si jej kliknutím na odkaz na webovou stránku výše

note: Create the password label
en: Password:
cs: Heslo:

en: The password for the user above
cs: Heslo pro uživatele zmíněného výše

note: Create the title label
en: Title:
cs: Titulek:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
cs: Titulek snímku obrazovky, bude použit při zobrazení tohoto snímku v galerii služby pro hostování obrázků

note: Create the comment label
en: Comment:
cs: Komentář:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
cs: Komentář ke snímku obrazovky, bude použit při zobrazení tohoto snímku v galerii služby pro hostování obrázků

en: Copy the screenshot to the clipboard
cs: Zkopírovat snímek obrazovky do schránky

en: Delay in seconds before taking the screenshot
cs: Zpoždění před pořízením snímku obrazovky v sekundách

en: Display the mouse on the screenshot
cs: Zobrazovat myš na snímku obrazovky

en: Removes the window border from the screenshot
cs: Odstraní okraj okna ze snímku obrazovky

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
cs: Pořídí snímek vybrané oblasti tak, že kliknete myší v počátečním bodě, bez uvolnění tlačítka přesunete kurzor myši do protějšího bodu vybrané oblasti a poté tlačítko myši pustíte.

en: Show the saved file in the folder.
cs: Zobrazit uložený soubor ve složce.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
cs: Snímek obrazovky bude hostován v galerii Imgur, bezplatné službě pro hostování obrázků

en: Version information
cs: Informace o verzi

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
cs: Konflikt voleb: --%s a --%s nelze použít najednou.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
cs: Volba --%s se používá pouze při současném použití jedné z voleb --fullscreen, --windows nebo --region. Volba bude ignorována.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
cs: %s: %s
    Úplný výpis dostupných voleb příkazového řádku získáte příkazem %s --help

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
cs: Pořizuje snímky celé obrazovky, aktivního okna nebo zvolené oblasti

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG or JPG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
cs: Umožňuje zachytit celou obrazovku, aktivní okno nebo vybranou oblast. Můžete nastavit prodlevu před pořízením snímku a akci, která se provede na snímku obrazovky: uložení snímku do souboru typu PNG nebo JPG, zkopírování do schránky, otevření v jiné aplikaci nebo hostování v online galerii imgur, bezplatné online službě pro hostování obrázků.
