xfce-apps.xfce4-screensaver - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Xfce Screensaver
uk: Зберігач екрана Xfce

en: Set your screensaver preferences
uk: Задає налаштування для зберігача екрана

en: Screensaver
uk: Зберігач екрана

en: Screensavers
uk: Зберігачі екрана

en: Screensaver themes
uk: Теми зберігача екрана

en: Show paths that images follow
uk: Показати шляхи, за якими рухаються зображення

en: Occasionally rotate images as they move
uk: Інколи обертати зображення під час їх руху

en: Print out frame rate and other statistics
uk: Показувати частоту кадрів та іншу статистику

en: The maximum number of images to keep on screen
uk: Максимальна кількість зображень залишених на екрані

en: The initial size and position of window
uk: Початкові розмір та позиція вікна

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
uk: ШИРИНАxВИСОТА+X+Y

en: The source image to use
uk: Вихідне зображення для використання

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
uk: картинка - рухає зображення по екрану

en: %s. See --help for usage information.
uk: %s. Дивіться --help, щоб дізнатися більше.

en: Failed to initialize the windowing system.
uk: Не можливо ініціалізувати віконну систему.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
uk: Вам потрібно вказати одне зображення.  Дивіться -help, щоб дізнатися більше.

en: Location to get images from
uk: Розташування зображень

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: Color to use for images background
uk: Колір для заднього фону зображень

en: Do not randomize pictures from location
uk: Не перемішувати зображення з цього місця

en: Do not try to stretch images on screen
uk: Не розтягувати зображення на екрані

en: Do not crop images to the screen size
uk: Не обрізати зображення під розмір екрану

en: Floating Xfce
uk: Літаючі Xfce

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
uk: Бульбашки логотипів Xfce по всьому екранові

en: Slideshow
uk: Показ слайдів

en: Display a slideshow from your Pictures folder
uk: Показує зображення з вашої теки Картинки

en: Pop art squares
uk: Поп-арт-квадрати

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
uk: Поп-артова решітка з пульсуючими кольорами.

en: Unable to establish service %s: %s
uk: Не вдалося налагодити службу %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
uk: Не вдається встановити PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
uk: Невірний пароль.

en: Authentication failed.
uk: Помилка аутентифікації.

en: Not permitted to gain access at this time.
uk: Наразі, не дозволено отримати доступ.

en: No longer permitted to access the system.
uk: Більше не дозволено отримувати доступ до системи.

en: Username:
uk: Імʼя користувача:

en: failed to register with the message bus
uk: не вдалося зареєструватись на шині повідомлень

en: not connected to the message bus
uk: не зʼєднано з шиною повідомлень

en: screensaver already running in this session
uk: зберігач екрана вже запущено в цьому сеансі

[ctx: Date]
note: TRANSLATORS: adjust this accordingly for your locale format
en: %A, %B %e   %H:%M
uk: %A, %e %B   %H:%M

en: Time has expired.
uk: Час минув.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
uk: Змушує зберігач екрана плавно вийти.

en: Query the state of the screensaver
uk: Запитати стан зберігача екрана

en: Query the length of time the screensaver has been active
uk: Запитати скільки часу зберігач екрана був активованим.

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
uk: Каже запущеному процесу зберігача екрана замкнути екран негайно

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
uk: Якщо зберігач екрана активовано перемкнути до іншого графічного показу

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
uk: Вмикає зберігач екрана (порожній екран)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
uk: Якщо зберігач екрана активовано, деактивувати його (вимкнути чистий екран)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
uk: Штурхнути запущений зберігач екрана, щоб імітувати користувацьку активність

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
uk: Перешкоджати активуванню зберігача екрана. Команда блокується поки перешкоджання увімкнене.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
uk: Викликає програму, яка перешкоджає зберігачу екрана

en: The reason for inhibiting the screensaver
uk: Причина перешкоджання зберігачу екрана

en: Version of this application
uk: Версія цієї програми

en: The screensaver is %s
uk: Зберігач екрана %s

en: active
uk: активний

en: inactive
uk: неактивний

en: The screensaver is not inhibited
uk: Зберігач екрана не перешкоджається

en: The screensaver is being inhibited by:
uk: Зберігачу екрана перешкоджає:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
uk: Зберігач екрана був активним %d секунд.

en: Part of Xfce Screensaver
uk: Частина Xfce Screensaver

en: Max number of images
uk: Максимальна кількість зображень

en: Show paths
uk: Показати шляхи

en: Do rotations
uk: Обертати

en: Print stats
uk: Вивід статистики

en: Location
uk: Місце

en: Background color
uk: Колір тла

en: Do not randomize images
uk: Не перемішувати зображення

en: Do not stretch images
uk: Не розтягувати зображення

en: Do not crop images
uk: Не обрізати зображення

en: Restore Defaults
uk: Відновити типові

en: Preferences
uk: Налаштування

en: About
uk: Про

en: Video
uk: Відео

en: Configure an individual screensaver
uk: Налаштувати індивідуальний зберігач екрану

en: screensaver name to configure
uk: ім'я зберігача екрану для налаштування

en: check if screensaver is configurable
uk: перевірити, чи можна налаштувати зберігач екрана

en: Unable to configure screensaver
uk: Неможливо сконфіґурувати зберігач екрана

en: Screensaver required.
uk: Вкажіть зберігач екрана.

en: File not found: %s
uk: Файл не знайдено: %s

en: Unrecognized file type: %s
uk: Нерозпізнаний тип файлу: %s

en: Failed to process file: %s
uk: Не вдалося обробити файл: %s

en: Screensaver %s is configurable.
uk: Зберігач екрана %s можна конфіґурувати.

en: Screensaver %s is not configurable.
uk: Зберігач екрана %s не можна конфіґурувати.

en: Screensaver %s has no configuration options.
uk: Зберігач екрана %s не має параметрів для налаштування.

en: Show debugging output
uk: Показати вивід зневадження

en: Show the logout button
uk: Показати кнопку завершення сеансу

en: Command to invoke from the logout button
uk: Команда для виконання від кнопки завершення сеансу

en: Show the switch user button
uk: Показати кнопку перемикання користувача

en: Message to show in the dialog
uk: Повідомлення, що показується у діалоговому вікні

en: MESSAGE
uk: ПОВІДОМЛЕННЯ

en: Not used
uk: Не використовується

en: Monitor height
uk: Висота монітора:

en: Monitor width
uk: Ширина монітора:

en: Monitor index
uk: Індекс монітора

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Enter your password
uk: Уведіть свій пароль

en: You have the Caps Lock key on.
uk: Ви маєте ввімкнений Caps Lock.

en: _Switch User
uk: _Змінити користувача

en: _Log Out
uk: _Вийти

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: Settings manager socket
uk: Сокет менеджера налаштувань

en: Blank screen
uk: Порожній екран

en: Random
uk: Випадково

en: Setting locked by administrator.
uk: Налаштування заблоковані адміністратором.

en: Could not load the main interface
uk: Не вдалося завантажити основний інтерфейс

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
uk: Будь ласка, переконайтеся, що заставка правильно встановлена

en: Screensaver Preview
uk: Перегляд зберігача екрана

en: <b>Screensaver preview</b>
uk: <b>Перегляд зберігача екрана</b>

en: Screensaver Preferences
uk: Налаштування зберігача екрана

en: Power _Management
uk: _Керування живленням

en: Preview
uk: Перегляд

en: Running as root
uk: Запуск від імені root

en: The screen will not be locked for the root user.
uk: Екран не блокуватиметься для користувача root.

en: Resolve
uk: Вирішити

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
uk: Менеджер живлення Xfce не налаштовано на обробку подій кришки ноутбука

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
uk: Ваш комп’ютер може не заблокуватися, коли ви закриваєте кришку.

en: Enable Screensaver
uk: Дозволити зберігач екрана

en: Theme
uk: Теми

en: Configure screensaver
uk: Налаштувати зберігач екрана

en: Configure...
uk: Налаштувати...

en: Change theme after:
uk: Змінити тему після:

en: minutes
uk: хвилин

en: Activate screensaver when computer is idle
uk: Активувати зберігач екрана коли компʼютер простоює

en: Regard the computer as _idle after:
uk: Вважати компʼютер незайнятим після:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
uk: Не вмикати зберігач екрана для повноекранних програм

en: Enable Lock Screen
uk: Дозволити замикач екрана

en: Lock Screen with Screensaver
uk: Замикати екран зі зберігачем екрана

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
uk: Блокувати екран, коли зберігач екрана буде активним:

en: On Screen Keyboard
uk: Екранна клавіятура

en: On screen keyboard command:
uk: Команда екранної клавіятури:

en: Session Status Messages
uk: Повідомлення стану сеансу

en: Logout
uk: Завершення сеансу

en: Logout command:
uk: Команда виходу:

en: Enable logout after:
uk: Дозволити завершення сеансу після:

en: User Switching
uk: Перемикання користувачів

en: Lock Screen with System Sleep
uk: Замикати екран, коли система спить

en: Lock Screen
uk: Замикач екрана

en: Enable debugging code
uk: Дозволити зневадження коду

en: Launch screensaver and locker program
uk: Запускає програму зберігача і замикача екрана

en: XKB initialization error
uk: Помилка ініціалізації XKB
