xfce-apps.xfce4-screensaver - en to sk translation catalogue (66 entries)

en: Set your screensaver preferences
sk: Vaše nastavenia šetriča obrazovky

en: Screensaver
sk: Šetrič obrazovky

en: Screensavers
sk: Šetriče obrazovky

en: Screensaver themes
sk: Témy šetriča obrazovky

en: Print out frame rate and other statistics
sk: Vypísať snímkovú frekvenciu a iné štatistiky

en: The maximum number of images to keep on screen
sk: Maximálny počet obrázkov držaných na obrazovke

en: The initial size and position of window
sk: Počiatočná veľkosť a pozícia okna

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
sk: ŠíRKAxVÝŠKA+X+Y

en: The source image to use
sk: Použitý zdrojový obrázok

en: %s. See --help for usage information.
sk: %s. Viď --help s informáciami o použití.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
sk: Musíte zadať jeden obrázok. Viď --help s informáciami o použití.

en: Location to get images from
sk: Umiestnenie na získanie obrázkov

en: PATH
sk: CESTA

en: Color to use for images background
sk: Farba pozadia obrázkov

en: Do not try to stretch images on screen
sk: Nerozťahovať obrázky na obrazovke

en: Floating Xfce
sk: Plávajúce Xfce

en: Slideshow
sk: Premietanie snímkov

en: Display a slideshow from your Pictures folder
sk: Zobraziť prezentáciu z Priečinka s obrázkami

en: Pop art squares
sk: Pop-art štvroce

en: Unable to establish service %s: %s
sk: Nemožno vytvoriť službu %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
sk: Nemožno nastaviť PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
sk: Neplatné heslo.

en: Authentication failed.
sk: Overenie zlyhalo.

en: Username:
sk: Meno používatveľa:

en: screensaver already running in this session
sk: šetrič obrazovky je už v tejto relácii spustený

en: Time has expired.
sk: Čas vypršal.

en: active
sk: aktívny

en: inactive
sk: neaktívny

en: Blank screen
sk: Prázdna obrazovka

en: Never
sk: Nikdy

en: Location
sk: Miesto

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: About
sk: O programe

en: Show debugging output
sk: Zobraziť ladiaci výstup

en: Show the logout button
sk: Zobraziť tlačidlo odhlásenia

en: Command to invoke from the logout button
sk: Príkaz spustený tlačidlom odhlásenia

en: Show the switch user button
sk: Zobraziť tlačidlo prepnutia používateľa

en: Message to show in the dialog
sk: Správa zobrazená v dialógu

en: MESSAGE
sk: SPRÁVA

en: Not used
sk: Nepoužité

en: Monitor height
sk: Výška monitora

en: Monitor width
sk: Šírka monitora

en: Monitor index
sk: Číslo monitora

en: Checking...
sk: Kontrolovanie…

en: Enter your password
sk: Zdajte svoje heslo

en: You have the Caps Lock key on.
sk: Máte zapnutý Caps Lock.

en: _Switch User
sk: P_repnúť používatveľa

en: _Log Out
sk: Odh_lásiť

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Unlock
sk: _Odomknúť

en: Settings manager socket
sk: Soket správcu nastavení

en: Random
sk: Náhodne

en: Could not load the main interface
sk: Nemožno načítať hlavné rozhranie

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
sk: Prosím, overte, že je šetrič obrazovky správne nainštalovaný

en: Screensaver Preview
sk: Ukážka šetriča obrazovky

en: <b>Screensaver preview</b>
sk: <b>Ukážka šetrič obrazovky</b>

en: Screensaver Preferences
sk: Nastavenia šetriča obrazovky

en: Configure your screensaver and locker
sk: Nastavte svoj šetrič obrazovky a zamykanie

en: Power _Management
sk: Správa _napájania

en: Preview
sk: Náhľad

en: Theme
sk: Téma

en: Regard the computer as _idle after:
sk: Počítač považovať za neč_inný po:

en: Enable debugging code
sk: Zapnúť ladiaci kód

en: Launch screensaver and locker program
sk: Spustiť šetrič obrazovky a zamykací program

en: XKB initialization error
sk: Chyba inicializácie XKB
