xfce-apps.xfce4-screensaver - en to lt translation catalogue (144 entries)

en: Xfce Screensaver
lt: Xfce ekrano užsklanda

en: Set your screensaver preferences
lt: Nusistatyti ekrano užsklandos nuostatas

en: Screensaver
lt: Ekrano užsklanda

en: settings;preferences;screensaver;lock screen;
lt: nustatymai;nuostatos;ekrano užsklanda;ekrano uzsklanda;ekrano užraktas;ekrano uzraktas;

en: Screensavers
lt: Ekrano užsklandos

en: Screensaver themes
lt: Ekrano užsklandos apipavidalinimai

en: Show paths that images follow
lt: Rodyti kelius, kuriais seka paveikslai

en: Occasionally rotate images as they move
lt: Retkarčiais, paveikslams judant, juos pasukti

en: Print out frame rate and other statistics
lt: Rodyti kadrų dažnį ir kitą statistiką

en: The maximum number of images to keep on screen
lt: Didžiausias skaičius paveikslų, kuriuos laikyti ekrane

en: MAX_IMAGES
lt: MAKS_PAVEIKSLŲ

en: The initial size and position of window
lt: Pradinis lango dydis ir pozicija

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
lt: PLOTISxAUKŠTIS+X+Y

en: The source image to use
lt: Šaltinio paveikslas, kurį naudoti

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
lt: image - plukdo paveikslus po ekraną

en: %s. See --help for usage information.
lt: %s. Išsamesnei informacijai apie naudojimą, žiūrėkite --help.

en: Failed to initialize the windowing system.
lt: Nepavyko inicijuoti langų sistemos.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
lt: Privalote nurodyti vieną paveikslą.  Išsamesnei informacijai apie naudojimą, žiūrėkite --help.

en: Location to get images from
lt: Vieta iš kurios gauti paveikslus

en: PATH
lt: KELIAS

en: Color to use for images background
lt: Paveikslų fonui naudojama spalva

en: "#rrggbb"
lt: „#rržžmm“

en: Do not randomize pictures from location
lt: Neišdėstyti paveikslus iš vietos atsitiktine tvarka

en: Do not try to stretch images on screen
lt: Nebandyti ištempti paveikslus ekrane

en: Do not crop images to the screen size
lt: Neapkirpti paveikslų iki ekrano dydžio

en: Floating Xfce
lt: Plaukiojantys Xfce

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
lt: Plukdo Xfce logotipą po ekraną

en: Slideshow
lt: Skaidrių rodymas

en: Display a slideshow from your Pictures folder
lt: Rodyti skaidrių rodymą iš jūsų Paveikslų aplanko

en: Pop art squares
lt: Kvadratų spalvų sukeitimas

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
lt: Mirksinčių spalvų tinklelio spalvų sukeitimas.

en: Unable to establish service %s: %s
lt: Nepavyko užmegzti tarnybos %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
lt: Nepavyksta nustatyti PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Authentication failed.
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės.

en: Not permitted to gain access at this time.
lt: Šiuo metu neleidžiama gauti prieigą.

en: No longer permitted to access the system.
lt: Prieiga prie sistemos daugiau nebeleidžiama.

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: failed to register with the message bus
lt: nepavyko prisiregistruoti prie pranešimų magistralės

en: not connected to the message bus
lt: neprisijungta prie pranešimų magistralės

en: screensaver already running in this session
lt: ekrano užsklanda šiame seanse jau paleista

[ctx: Date]
note: TRANSLATORS: adjust this accordingly for your locale format
en: %A, %B %e   %H:%M
lt: %B %e, %A   %H:%M

en: Time has expired.
lt: Laikas pasibaigė.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
lt: Priverčia ekrano užsklandą tinkamai išeiti

en: Query the state of the screensaver
lt: Užklausti ekrano užsklandos būseną

en: Query the length of time the screensaver has been active
lt: Užklausti kiek laiko ekrano užsklanda aktyvi

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
lt: Nurodo paleistam ekrano užsklandos procesui nedelsiant užrakinti ekraną

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
lt: Jei ekrano užsklanda aktyvi, perjungti į kitą grafikos demonstraciją

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
lt: Įjungti ekrano užsklandą (užtamsinti ekraną)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
lt: Jei ekrano užsklanda aktyvi, tuomet ją pasyvinti (panaikinti ekrano užtamsinimą)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
lt: Bakstelėti paleistą ekrano užsklandą, siekiant simuliuoti naudotojo veiklą

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
lt: Sulaikyti ekrano užsklandą nuo aktyvavimo. Komanda blokuojama tol, kol sulaikymas yra aktyvus.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
lt: Besikreipančioji programa, kuri sulaiko ekrano užsklandą

en: The reason for inhibiting the screensaver
lt: Ekrano užsklandos sulaikymo priežastis

en: Version of this application
lt: Šios programos versija

en: The screensaver is %s
lt: Ekrano užsklanda yra %s

en: active
lt: aktyvi

en: inactive
lt: pasyvi

en: The screensaver is not inhibited
lt: Ekrano užsklanda nėra sulaikyta

en: The screensaver is being inhibited by:
lt: Ekrano užsklandą sulaiko:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
lt: Ekrano užsklanda aktyvi %d sekundes(-ių).

en: Part of Xfce Screensaver
lt: Xfce ekrano užsklandos dalis

en: Max number of images
lt: Didžiausias paveikslų skaičius

en: Show paths
lt: Rodyti kelius

en: Do rotations
lt: Atlikti pasukimus

en: Print stats
lt: Rodyti statistiką

en: Location
lt: Vieta

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Do not randomize images
lt: Neparinkinėti atsitiktinai

en: Do not stretch images
lt: Neištempti paveikslų

en: Do not crop images
lt: Neapkirpti paveikslų

en: Restore Defaults
lt: Atkurti numatytuosius

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Video
lt: Vaizdas

en: Configure an individual screensaver
lt: Konfigūruoti atskirą ekrano užsklandą

en: screensaver name to configure
lt: ekrano užsklandos, kurią konfigūruoti, pavadinimas

en: check if screensaver is configurable
lt: tikrinti, ar ekrano užsklanda yra konfigūruojama

en: Unable to configure screensaver
lt: Nepavyko konfigūruoti ekrano užsklandos

en: Screensaver required.
lt: Reikalinga ekrano užsklanda.

en: File not found: %s
lt: Failas nerastas: %s

en: Unrecognized file type: %s
lt: Neatpažintas failo tipas: %s

en: Failed to process file: %s
lt: Nepavyko apdoroti failo: %s

en: Screensaver %s is configurable.
lt: Ekrano užsklanda %s yra konfigūruojama.

en: Screensaver %s is not configurable.
lt: Ekrano užsklanda %s nėra konfigūruojama.

en: Screensaver %s has no configuration options.
lt: Ekrano užsklanda %s neturi jokių konfigūravimo parametrų.

en: Show debugging output
lt: Rodyti derinimo išvestį

en: Show the logout button
lt: Rodyti atsijungimo mygtuką

en: Command to invoke from the logout button
lt: Komanda, kurią paleisti iš atsijungimo mygtuko

en: Show the switch user button
lt: Rodyti naudotojo perjungimo mygtuką

en: Message to show in the dialog
lt: Pranešimas, kurį rodyti dialoge

en: MESSAGE
lt: PRANEŠIMAS

en: Not used
lt: Nenaudojama

en: Monitor height
lt: Monitoriaus aukštis

en: Monitor width
lt: Monitoriaus plotis

en: Monitor index
lt: Monitoriaus indeksas

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: Enter your password
lt: Įveskite savo slaptažodį

en: You have the Caps Lock key on.
lt: Įjungtos DIDŽIOSIOS RAIDĖS.

en: _Switch User
lt: _Perjungti naudotoją

en: _Log Out
lt: _Atsijungti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Unlock
lt: A_trakinti

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Blank screen
lt: Tamsus ekranas

en: Random
lt: Atsitiktinė

en: Setting locked by administrator.
lt: Administratorius užrakino nustatymą.

en: Could not load the main interface
lt: Nepavyko įkelti pagrindinės sąsajos

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
lt: Įsitikinkite, kad ekrano užsklanda yra tinkamai įdiegta

en: Screensaver Preview
lt: Ekrano užsklandos peržiūra

en: <b>Screensaver preview</b>
lt: <b>Ekrano užsklandos peržiūra</b>

en: Screensaver Preferences
lt: Ekrano užsklandos nuostatos

en: Power _Management
lt: Maitinimo t_varkytuvė

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Running as root
lt: Vykdoma kaip root

en: The screen will not be locked for the root user.
lt: Root naudotojui ekranas nebus užrakintas.

en: Resolve
lt: Išspręsti

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė nėra sukonfigūruota apdoroti nešiojamojo kompiuterio dangčio įvykius

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
lt: Jums uždarius dangtį, kompiuteris gali būti neužrakintas.

en: Enable Screensaver
lt: Įjungti ekrano užsklandą

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

en: Configure screensaver
lt: Konfigūruoti ekrano užsklandą

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Change theme after:
lt: Pakeisti apipavidalinimą po:

en: minutes
lt: min.

en: Activate screensaver when computer is idle
lt: Aktyvuoti ekrano užsklandą, kai kompiuteris yra neveiklus

en: Regard the computer as _idle after:
lt: Laikyti kompiuterį neveikliu po:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
lt: Sulaikyti ekrano užsklandą viso ekrano programoms

en: Enable Lock Screen
lt: Įjungti ekrano užraktą

en: Lock Screen with Screensaver
lt: Užrakinti ekraną naudojant ekrano užsklandą

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
lt: Užrakinti ekraną po to, kai ekrano užsklanda yra aktyvi jau:

en: On Screen Keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: On screen keyboard command:
lt: Ekraninės klaviatūros komanda:

en: Session Status Messages
lt: Seanso būsenos pranešimai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Logout command:
lt: Atsijungimo komanda:

en: Enable logout after:
lt: Įjungti atsijungimą po:

en: User Switching
lt: Naudotojų perjungimas

en: Lock Screen with System Sleep
lt: Užrakinti ekraną, kai sistema užmiega

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Launch screensaver and locker program
lt: Paleisti ekrano užsklandą ir užrakinimo programą

en: XKB initialization error
lt: XKB inicijavimo klaida
