xfce-apps.xfce4-screensaver - en to hr translation catalogue (66 entries)

en: Xfce Screensaver
hr: Xfce čuvar zaslona

en: Set your screensaver preferences
hr: Postavite osobitosti vašega čuvara zaslona

en: Screensaver
hr: Čuvar zaslona

en: Screensavers
hr: Čuvari zaslona

en: Screensaver themes
hr: Teme čuvara zaslona

en: Show paths that images follow
hr: Pokaži putanju koju prate slike

en: Occasionally rotate images as they move
hr: Povremeno rotiraj slike dok se kreću

en: Print out frame rate and other statistics
hr: Ispiši brzinu iscrtavanja i ostalu statistiku

en: The maximum number of images to keep on screen
hr: Maksimalan broj slika zadržanih na zaslonu

en: The initial size and position of window
hr: Početna veličina i pozicija prozora

en: Location to get images from
hr: Lokacija sa koje će se uzimati slike

en: PATH
hr: PUTANJA

en: Color to use for images background
hr: Boja koja će se koristiti za pozadinu slika

en: Do not try to stretch images on screen
hr: Ne pokušavajte raširiti slike na zaslonu

en: Floating Xfce
hr: Plutajući Xfce

en: Slideshow
hr: Klizni prikaz

en: Unable to establish service %s: %s
hr: NIje moguće uspostaviti uslugu %s:%s

en: Incorrect password.
hr: Neispravna lozinka.

en: Authentication failed.
hr: Neuspjela autentikacija.

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: screensaver already running in this session
hr: čuvar zaslona je već pokrenut u ovoj sesiji

en: Time has expired.
hr: Vrijeme je isteklo.

en: Version of this application
hr: Inačica programa

en: The screensaver is %s
hr: Čuvar zaslona je %s

en: active
hr: aktivan

en: inactive
hr: neaktivan

en: The screensaver has been active for %d seconds.
hr: Čuvar zaslona je aktivan %d sekundi.

en: Blank screen
hr: Prazan zaslon

en: Never
hr: Nikada

en: 60 seconds
hr: 60 sekunda

en: 60 minutes
hr: 60 minuta

en: Max number of images
hr: Maksimalni broj slika

en: Location
hr: Lokacija

en: Background color
hr: Pozadinska boja

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: About
hr: O programu

en: Unable to configure screensaver
hr: Ne mogu konfigurirati čuvar zaslona

en: Screensaver required.
hr: Potreban je čuvar zaslona.

en: File not found: %s
hr: Datoteka nije pronađena: %s

en: Screensaver %s has no configuration options.
hr: Čuvar zaslona %s nema konfiguracijskih opcija.

en: MESSAGE
hr: PORUKA

en: Not used
hr: Nije korišteno

en: Monitor height
hr: Visina monitora

en: Monitor width
hr: Širina monitora

en: Checking...
hr: Provjeravam..

en: Enter your password
hr: Unesite vašu lozinku

en: _Switch User
hr: _Promjeni korisnika

en: _Log Out
hr: _Odjava

en: _Cancel
hr: _Otkaži

en: _Unlock
hr: _Otključaj

en: Random
hr: Nasumično

en: Screensaver Preferences
hr: Osobitosti čuvara zaslona

en: Power _Management
hr: Upravljanje _energijom

en: Preview
hr: Pretpregled

en: Enable Screensaver
hr: Omogući čuvara zaslona

en: Theme
hr: Tema

en: Configure screensaver
hr: Konfiguriraj čuvara zaslona

en: Configure...
hr: Konfiguriram...

en: Change theme after:
hr: Promijeni temu nakon:

en: minutes
hr: minuta

en: Enable Lock Screen
hr: Omogući zaključavanje zaslona

en: Lock Screen with Screensaver
hr: Zaključavanje zaslona pomoću čuvara zaslona

en: Logout
hr: Odjava

en: Logout command:
hr: Naredba odjave:

en: Enable logout after:
hr: Omogući odjavu nakon:

en: User Switching
hr: Promjena korisnika
