xfce-apps.xfce4-screensaver - en to nl translation catalogue (146 entries)

en: Xfce Screensaver
nl: Xfce-schermbeveiliging

en: Set your screensaver preferences
nl: Stel uw voorkeuren in voor de schermbeveiliging

en: Screensaver
nl: Schermbeveiliging

en: settings;preferences;screensaver;lock screen;
nl: instellingen;voorkeuren;schermbeveiliging;schermvergrendeling;

en: Screensavers
nl: Schermbeveiligingen

en: Screensaver themes
nl: Thema's van de schermbeveiligingen

en: Show paths that images follow
nl: Toon de paden die afbeeldingen volgen

en: Occasionally rotate images as they move
nl: Draai af en toe de afbeeldingen wanneer zij bewegen

en: Print out frame rate and other statistics
nl: Druk de beeldsnelheid en andere statistieken af

en: The maximum number of images to keep on screen
nl: Het maximale aantal afbeeldingen om op het scherm te houden

en: The initial size and position of window
nl: De aanvankelijke grootte en positie van het venster

en: The source image to use
nl: De te gebruiken bronafbeelding

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
nl: image - laat afbeeldingen over het scherm zweven

en: %s. See --help for usage information.
nl: %s. Zie --help voor gebruiksinformatie.

en: Failed to initialize the windowing system.
nl: Kon het venstersysteem niet opstarten.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
nl: U dient één afbeelding op te geven. Zie --help voor gebruiksinformatie.

en: Location to get images from
nl: Locatie om afbeeldingen vanuit op te halen

en: PATH
nl: PAD

en: Color to use for images background
nl: Kleur om te gebruiken voor achtergrond van afbeeldingen

en: Do not randomize pictures from location
nl: Geef de afbeeldingen vanuit de locatie niet willekeurig weer

en: Do not try to stretch images on screen
nl: Probeer niet om afbeeldingen op het scherm uit te rekken

en: Do not crop images to the screen size
nl: Maak afbeeldingen niet passend voor de schermgrootte

en: Floating Xfce
nl: Zwevende Xfce

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
nl: Laat het Xfce-logo over het scherm zweven als zeepbel

en: Slideshow
nl: Diavertoning

en: Display a slideshow from your Pictures folder
nl: Toont een diapresentatie vanuit uw afbeeldingenmap

en: Pop art squares
nl: Pop art-vierkanten

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
nl: Een pop art-achtig rooster van pulserende kleuren.

en: Unable to establish service %s: %s
nl: Kon dienst %s niet tot stand brengen: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
nl: Niet-instelbare PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
nl: Onjuist wachtwoord.

en: Authentication failed.
nl: Authenticatie is mislukt.

en: Not permitted to gain access at this time.
nl: Op dit tijdstip niet toegestaan om toegang te verkrijgen.

en: No longer permitted to access the system.
nl: Niet langer toegestaan om toegang te krijgen tot het systeem.

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: failed to register with the message bus
nl: kon niet registreren bij de message bus

en: not connected to the message bus
nl: niet verbonden met de message bus

en: screensaver already running in this session
nl: schermbeveiliging is reeds actief in deze sessie

en: Time has expired.
nl: Tijd is verlopen.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
nl: Maakt dat de schermbeveiliging netjes afsluit

en: Query the state of the screensaver
nl: Vraag de status op van de schermbeveiliging

en: Query the length of time the screensaver has been active
nl: Vraag de tijdsduur op dat de schermbeveiliging actief is geweest

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
nl: Beveelt het actieve schermbeveiligingsproces om het scherm onmiddellijk te vergrendelen

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
nl: Indien de schermbeveiliging actief is, schakel dan om naar een andere demo van de grafische omgeving

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
nl: Zet de schermbeveiliging aan (zet het scherm op zwart)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
nl: Indien de schermbeveiliging actief is, schakel haar dan uit (haal het scherm uit de zwartstand)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
nl: Por de actieve schermbeveiliging op om gebruikersactiviteit na te bootsen

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
nl: Belemmer de schermbeveiliging actief te worden. Opdracht blokkeert wanneer belemmering van kracht is.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
nl: De aanroeptoepassing die belemmert dat de schermbeveiliging actief wordt

en: The reason for inhibiting the screensaver
nl: De reden voor het belemmeren van de schermbeveiliging

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: The screensaver is %s
nl: De schermbeveiliging is %s

en: active
nl: actief

en: inactive
nl: inactief

en: The screensaver is not inhibited
nl: De schermbeveiliging wordt niet belemmerd

en: The screensaver is being inhibited by:
nl: De schermbeveiliging wordt belemmerd door:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
nl: De schermbeveiliging is actief geweest gedurende %d seconden.

en: Blank screen
nl: Zwart scherm

en: Powered by Display Power Management Signaling (DPMS),
    Xfce Screensaver can automatically suspend your displays
    to save power.
    
    Xfce Power Manager and other applications also manage
    DPMS settings. If the settings here won't work, make sure
    display power management wasn't disabled there.
    If your displays are powering off at different
    intervals, be sure to check for conflicting settings.
nl: Met Display Power Management Signaling (DPMS), kan
    Xfce-schermbeveiliging uw schermen automatisch in
    pauzestand zetten om stroom te besparen.
    
    Ook Xfce-energiebeheer en andere toepassingen kunnen
    DPMS-instellingen beheren. Als de instellingen hier niet
    werken, zorg er dan voor dat schermenergiebeheer daar
    niet is uitgeschakeld. Als uw schermen op verschillende
    tijdstippen worden uitgeschakeld, kijk dan of er
    conflicterende instellingen zijn.

en: Part of Xfce Screensaver
nl: Deel van Xfce Schermbeveiliging

en: After blanking, put display to sleep after:
nl: Na op zwart gaan, zet het scherm op slaapstand na:

en: Never
nl: Nooit

en: 60 seconds
nl: 60 seconden

en: After sleeping, switch display off after:
nl: Na aanvang slaapstand, schakel scherm uit na:

en: 60 minutes
nl: 60 minuten

en: Max number of images
nl: Maximaal aantal afbeeldingen

en: Show paths
nl: Toon paden

en: Do rotations
nl: Doe draaiingen

en: Print stats
nl: Toon statistieken

en: Location
nl: Locatie

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Do not randomize images
nl: Toon afbeeldingen niet in willekeurige volgorde

en: Do not stretch images
nl: Rek afbeeldingen niet uit

en: Do not crop images
nl: Afbeeldingen niet passend maken

en: Restore Defaults
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: About
nl: Over

en: Video
nl: Beeld

en: Configure an individual screensaver
nl: Stel een individuele schermbeveiliging in

en: screensaver name to configure
nl: in te stellen naam van schermbeveiliging

en: check if screensaver is configurable
nl: kijk na of schermbeveiliging instelbaar is

en: Unable to configure screensaver
nl: Kan schermbeveiliging niet instellen

en: Screensaver required.
nl: Schermbeveiliging vereist.

en: File not found: %s
nl: Bestand niet gevonden: %s

en: Unrecognized file type: %s
nl: Niet-herkend bestandtype: %s

en: Failed to process file: %s
nl: Kon bestand niet verwerken: %s

en: Screensaver %s is configurable.
nl: Schermbeveiliging %s is instelbaar.

en: Screensaver %s is not configurable.
nl: Schermbeveiliging %s is niet instelbaar.

en: Screensaver %s has no configuration options.
nl: Schermbeveiliging %s heeft geen instellingsopties.

en: Show debugging output
nl: Toon foutopsporingsuitvoer

en: Show the logout button
nl: Toon de afmeldknop

en: Command to invoke from the logout button
nl: Opdracht om op te roepen vanuit de afmeldknop

en: Show the switch user button
nl: Toon de knop voor gebruikerswissel

en: Message to show in the dialog
nl: Boodschap om te tonen in het dialoogvenster

en: MESSAGE
nl: BOODSCHAP

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Monitor height
nl: Hoogte van beeldscherm

en: Monitor width
nl: Breedte van beeldscherm

en: Monitor index
nl: Index van beeldscherm

en: Checking...
nl: Controleren...

en: Enter your password
nl: Voer uw wachtwoord in

en: You have the Caps Lock key on.
nl: De Caps Lock-toets staat aan.

en: _Switch User
nl: _Omschakelen naar andere gebruiker

en: _Log Out
nl: Af_melden

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Unlock
nl: Ont_grendelen

en: Settings manager socket
nl: Contactpunt voor instellingenbeheerder

en: SOCKET ID
nl: CONTACTPUNT ID

en: Random
nl: Willekeurig

en: Setting locked by administrator.
nl: Instelling vergrendeld door beheerder.

en: Could not load the main interface
nl: Kon de hoofd-gebruikersschil niet laden

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
nl: Zorg er a.u.b. voor dat de schermbeveiliging juist is geïnstalleerd

en: Screensaver Preview
nl: Voorbeeldweergave van de schermbeveiliging

en: <b>Screensaver preview</b>
nl: <b>Voorbeeldweergave van de schermbeveiliging</b>

en: Screensaver Preferences
nl: Voorkeuren van de schermbeveiliging

en: Power _Management
nl: _Energiebeheer

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Running as root
nl: Draaiend als root

en: The screen will not be locked for the root user.
nl: Het scherm zal niet worden vergrendeld voor de rootgebruiker.

en: Resolve
nl: Oplossen

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
nl: Xfce Energiebeheerder is niet ingesteld om te reageren op het dicht- of openklappen van het laptopscherm

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
nl: Uw computer zou niet vergrendeld kunnen worden wanneer u het scherm dichtklapt.

en: Enable Screensaver
nl: Schermbeveiliging inschakelen

en: Theme
nl: Thema

en: Configure screensaver
nl: Schermbeveiliging instellen

en: Configure...
nl: Instellen...

en: Change theme after:
nl: Thema veranderen na:

en: minutes
nl: minuten

en: Activate screensaver when computer is idle
nl: Activeer schermbeveiliging wanneer computer niet wordt gebruikt

en: Regard the computer as _idle after:
nl: Beschouw de computer als niet in gebruik na:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
nl: Schakel schermbeveiliging uit voor schermvullende toepassingen

en: Enable Lock Screen
nl: Vergrendelingsscherm inschakelen

en: Lock Screen with Screensaver
nl: Scherm vergrendelen met schermbeveiliging

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
nl: Vergrendel het scherm nadat de schermbeveiliging actief is geweest gedurende:

en: On Screen Keyboard
nl: Toetsenbord-op-scherm

en: On screen keyboard command:
nl: Opdracht voor toetsenbord-op-scherm:

en: Session Status Messages
nl: Boodschappen inzake sessiestatus

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logout command:
nl: Opdracht voor afmelden:

en: Enable logout after:
nl: Afmelden inschakelen na:

en: User Switching
nl: Wisselen van gebruiker

en: Lock Screen with System Sleep
nl: Scherm vergrendelen bij slaapstand voor systeem

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporingscode inschakelen

en: Launch screensaver and locker program
nl: Schermbeveiliging en vergrendelprogramma starten

en: XKB initialization error
nl: XKB-initialisatiefout
