xfce-apps.xfce4-screensaver - en to he translation catalogue (135 entries)

en: Xfce Screensaver
he: שומר מסך Xfce

en: Set your screensaver preferences
he: קבע את העדפות שומר המסך שלך

en: Screensaver
he: שומר מסך

en: Screensavers
he: שומרי מסך

en: Screensaver themes
he: ערכות נושא שומר מסך

en: Show paths that images follow
he: הצג נתיבים שתמונות עוקבות אחריהם

en: Occasionally rotate images as they move
he: מדי פעם סובב תמונות כשהן זזות

en: Print out frame rate and other statistics
he: הדפס קצב תמונה ונתונים אחרים

en: The maximum number of images to keep on screen
he: המספר המירבי של תמונות לשמור על המסך

en: The initial size and position of window
he: הגודל והמיקום ההתחלתיים של חלון

en: The source image to use
he: תמונת המקור לשימוש

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
he: image - מציף תמונות מסביב למסך

en: %s. See --help for usage information.
he: %s. ראה --help למידע שימוש.

en: Failed to initialize the windowing system.
he: נכשל להפעיל את מערכת החלונות.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
he: אתה חייב לציין תמונה אחת. ראה --help למידע שימוש.

en: Location to get images from
he: מיקום לקחת ממנו תמונות

en: Color to use for images background
he: צבע לשימוש כרקע לתמונות

en: Do not randomize pictures from location
he: אל תציג באקראי תמונות מהמיקום

en: Do not try to stretch images on screen
he: אל תנסה למתוח תמונות על המסך

en: Do not crop images to the screen size
he: אל תחתוך תמונות לגודל המסך

en: Floating Xfce
he: Xfce צף

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
he: יוצר בועות של לוגו Xfce מסביב למסך

en: Slideshow
he: מצגת

en: Display a slideshow from your Pictures folder
he: הראה מצגת מתוך תיקיית התמונות שלך

en: Pop art squares
he: ריבועי פופ ארט

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
he: רשת פופ ארטית של צבעים פועמים.

en: Unable to establish service %s: %s
he: לא יכול לבסס שירות %s:%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
he: לא יכול לקבוע PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
he: סיסמה לא נכונה.

en: Authentication failed.
he: אימות נכשל.

en: Not permitted to gain access at this time.
he: לא מורשה לגשת בזמן זה.

en: No longer permitted to access the system.
he: כבר לא מורשה לגשת למערכת.

en: Username:
he: שם משתמש:

en: failed to register with the message bus
he: נכשל להירשם עם bus ההודעות

en: not connected to the message bus
he: לא מחובר ל-bus ההודעות

en: screensaver already running in this session
he: שומר מסך כבר פועל בסשן הזה

en: Time has expired.
he: הזמן אזל.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
he: גורם לשומר המסך לצאת יפה

en: Query the state of the screensaver
he: בצע שאילתה על מצב שומר המסך

en: Query the length of time the screensaver has been active
he: בצע שאילתה על משך הזמן בו שומר המסך היה פעיל

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
he: אומר לתהליך שומר המסך הפועל לנעול את המסך מיד

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
he: אם שומר המסך פעיל אז עבור אל דמו גרפיקה אחר

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
he: הפעל את שומר המסך (החשך את המסך)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
he: אם שומר המסך פעיל אז כבה אותו (בטל החשכה של המסך)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
he: הפרע לשומר המסך הפעיל על מנת לדמות פעילות משתמש

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
he: מנע משומר המסך לפעול. פקודה חוסמת תוך כדי שמניעה פעילה.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
he: הישום הקורא שמונע את שומר המסך

en: The reason for inhibiting the screensaver
he: הסיבה למניעת שומר המסך

en: Version of this application
he: גרסה של ישום זה

en: The screensaver is %s
he: שומר המסך הוא %s

en: active
he: פעיל

en: inactive
he: לא פעיל

en: The screensaver is not inhibited
he: שומר המסך אינו מנוע

en: The screensaver is being inhibited by:
he: שומר המסך נמנע על ידי:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
he: שומר המסך היה פעיל למשך %d שניות.

en: Part of Xfce Screensaver
he: חלק משומר המסך של Xfce

en: Max number of images
he: מספר מירבי של תמונות

en: Show paths
he: הצג נתיבים

en: Do rotations
he: עשה החלפות

en: Print stats
he: הדפס סטטיסטיקות

en: Location
he: מיקום

en: Background color
he: צבע רקע

en: Do not randomize images
he: אל תעשה תמונות אקראיות

en: Do not stretch images
he: אל תמתח תמונות

en: Do not crop images
he: אל תחתוך תמונות

en: Restore Defaults
he: שחזר ברירות מחדל

en: Preferences
he: העדפות

en: About
he: על אודות

en: Video
he: וידאו

en: Configure an individual screensaver
he: הגדר שומר מסך יחיד

en: screensaver name to configure
he: שם שומר מסך להגדרה

en: check if screensaver is configurable
he: בדוק אם שומר מסך ניתן להגדרה

en: Unable to configure screensaver
he: לא יכול להגדיר שומר מסך

en: Screensaver required.
he: שומר מסך נדרש.

en: File not found: %s
he: קובץ לא נמצא:%s

en: Unrecognized file type: %s
he: סוג קובץ לא מזוהה:%s

en: Failed to process file: %s
he: נכשל לעבד קובץ:%s

en: Screensaver %s is configurable.
he: שומר מסך %s ניתן להגדרה.

en: Screensaver %s is not configurable.
he: שומר מסך %s לא ניתן להגדרה.

en: Screensaver %s has no configuration options.
he: שומר מסך %s ללא אפשרויות הגדרה.

en: Show debugging output
he: הצג פלט איתור באגים

en: Show the logout button
he: הצג את כפתור היציאה מהמערכת

en: Command to invoke from the logout button
he: פקודה נקראת מכפתור יציאה מהמערכת

en: Show the switch user button
he: הצג את כפתור החלף משתמש

en: Message to show in the dialog
he: הודעה להצגה בדו שיח

en: Not used
he: לא בשימוש

en: Monitor height
he: גובה מסך

en: Monitor width
he: רוחב מסך

en: Monitor index
he: אינדקס מסך

en: Checking...
he: בודק...

en: Enter your password
he: הכנס את הסיסמה שלך

en: You have the Caps Lock key on.
he: מקש אותיות גדולות שלך דולק.

en: _Switch User
he: ה_חלף משתמש

en: _Log Out
he: י_ציאה מהמערכת

en: _Cancel
he: _בטל

en: _Unlock
he: _ביטול נעילה

en: Blank screen
he: מסך ריק

en: Random
he: אקראי

en: Setting locked by administrator.
he: הגדרה נעולה על ידי מנהל.

en: Could not load the main interface
he: לא יכול לטעון את הממשק הראשי

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
he: אנא וודא ששומר המסך מותקן כהלכה

en: Screensaver Preview
he: תצוגה מקדימה של שומר מסך

en: <b>Screensaver preview</b>
he: <b>תצוגה מקדימה של שומר מסך</b>

en: Screensaver Preferences
he: העדפות שומר מסך

en: Power _Management
he: _ניהול חשמל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Running as root
he: פועל כמשתמש על

en: The screen will not be locked for the root user.
he: המסך לא יהיה נעול בפני משתמש העל.

en: Resolve
he: פתור

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
he: מנהל החשמל של Xfce לא מוגדר לטפל באירועי מכסה לפטופ

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
he: המחשב שלך יכול להיות לא נעול כאשר תסגור את המכסה.

en: Enable Screensaver
he: הפעל שומר מסך

en: Theme
he: ערכת נושא

en: Configure screensaver
he: הגדר שומר מסך

en: Configure...
he: הגדר...

en: Change theme after:
he: החלף ערכת נושא לאחר:

en: minutes
he: דקות

en: Activate screensaver when computer is idle
he: הפעל שומר מסך כאשר המחשב מחוסר עבודה

en: Regard the computer as _idle after:
he: התייחס אל המחשב כ_מושבת לאחר:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
he: עצור שומר מסך בשביל ישומים במסך מלא

en: Enable Lock Screen
he: הפעל נעל מסך

en: Lock Screen with Screensaver
he: נעל מסך עם שומר מסך

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
he: נעל את המסך לאחר ששומר המסך פעיל במשך:

en: On Screen Keyboard
he: מקלדת על הצג

en: On screen keyboard command:
he: פקודת מקלדת על הצג:

en: Session Status Messages
he: הודעות סטטוס סשן

en: Logout
he: יציאה

en: Logout command:
he: פקודת יציאה:

en: Enable logout after:
he: הפעל יציאה לאחר:

en: User Switching
he: החלפת משתמשים

en: Lock Screen with System Sleep
he: נעל מסך עם שינה של מערכת

en: Lock Screen
he: נעל מסך

en: Enable debugging code
he: הפעל קוד איתור באגים

en: Launch screensaver and locker program
he: הפעל שומר מסך ותוכנית נועל

en: XKB initialization error
he: שגיאת הפעלת XKB
