xfce-apps.xfce4-screensaver - en to cs translation catalogue (137 entries)

en: Xfce Screensaver
cs: Šetřič obrazovky Xfce

en: Set your screensaver preferences
cs: Nastavte své předvolby pro šetřič obrazovky

en: Screensaver
cs: Šetřič obrazovky

en: settings;preferences;screensaver;lock screen;
cs: nastavení;předvolby,šetřič obrazovky;spořič obrazovky;uzamknout obrazovku;

en: Screensavers
cs: Šetřiče obrazovky

en: Screensaver themes
cs: Motivy vzhledu šetřiče obrazovky

en: Show paths that images follow
cs: Zobrazit cesty, které obrázky sledují

en: Occasionally rotate images as they move
cs: Příležitostně otáčet obrázky při pohybu

en: Print out frame rate and other statistics
cs: Zobrazit počet snímků za sekundu a jiné statistiky

en: The maximum number of images to keep on screen
cs: Maximální počet obrázků ponechaných na obrazovce

en: The initial size and position of window
cs: Počáteční velikost a pozice okna

en: The source image to use
cs: Použitý zdrojový obrázek

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
cs: image - počet obrázků plujících po obrazovce

en: %s. See --help for usage information.
cs: %s. Informace o použití získáte příkazem --help.

en: Failed to initialize the windowing system.
cs: Inicializace systému oken se nezdařila.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
cs: Musíte specifikovat jeden obrázek. Informace o použití získáte příkazem --help.

en: Location to get images from
cs: Umístění ke získávání obrázků

en: Color to use for images background
cs: Barva použitá jako pozadí obrázků

en: "#rrggbb"
cs: „#rrggbb“

en: Do not randomize pictures from location
cs: Nezobrazovat obrázky z umístění v náhodném pořadí

en: Do not try to stretch images on screen
cs: Neroztahovat obrázky na celou obrazovku

en: Do not crop images to the screen size
cs: Neořezávat obrázky na velikost obrazovky

en: Floating Xfce
cs: Plovoucí Xfce

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
cs: Logo Xfce vznášející se jako bubliny po obrazovce

en: Slideshow
cs: Promítání snímků

en: Display a slideshow from your Pictures folder
cs: Zobrazovat prezentaci ze složky Obrázky

en: Pop art squares
cs: Umělecké čtverce

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
cs: Umělecká mřížka pulzujících barev.

en: Unable to establish service %s: %s
cs: Nedaří se ustanovit službu %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
cs: Nedaří se nastavit PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
cs: Nesprávné heslo.

en: Authentication failed.
cs: Ověření se nezdařilo.

en: Not permitted to gain access at this time.
cs: Nyní nemáte oprávnění k získání přístupu.

en: No longer permitted to access the system.
cs: Již nemáte oprávnění přistupovat k systému.

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: failed to register with the message bus
cs: nepodařilo se registrovat na sběrnici zpráv

en: not connected to the message bus
cs: nepřipojeno ke sběrnici zpráv

en: screensaver already running in this session
cs: v této relaci je již šetřič obrazovky spuštěný

en: Time has expired.
cs: Čas vypršel.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
cs: Provede korektní ukončení šetřiče obrazovky

en: Query the state of the screensaver
cs: Dotázat se na stav šetřiče obrazovky

en: Query the length of time the screensaver has been active
cs: Dotázat se na délku aktivity šetřiče obrazovky

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
cs: Sdělí procesu spuštěného šetřiče obrazovky, aby okamžitě uzamkl obrazovku

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
cs: Pokud je šetřič obrazovky aktivní, přepne se do jiné grafické ukázky

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
cs: Zapnout šetřič obrazovky (ztmavit obrazovku)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
cs: Pokud je šetřič obrazovky aktivní, deaktivovat jej (zrušit ztmavení obrazovky)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
cs: Předstírat před šetřičem obrazovky aktivitu uživatele zasláním informace o pohybu myši nebo aktivity klávesnice.

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
cs: Zakázat šetřiči obrazovky aktivaci. Příkaz blokuje dokud je zákaz aktivní.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
cs: Volání aplikace, která zakazuje spuštění šetřiče obrazovky

en: The reason for inhibiting the screensaver
cs: Důvod pro odstavení šetřiče

en: Version of this application
cs: Verze této aplikace

en: The screensaver is %s
cs: Šetřič obrazovky je %s

en: active
cs: aktivní

en: inactive
cs: neaktivní

en: The screensaver is not inhibited
cs: Šetřič není odstaven

en: The screensaver is being inhibited by:
cs: Šetřič je odstaven na žádost:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
cs: Šetřič byl aktivní %d sekund.

en: Part of Xfce Screensaver
cs: Součást šetřiče obrazovky Xfce

en: Max number of images
cs: Maximální počet obrázků

en: Show paths
cs: Ukázat cesty k souborům

en: Do rotations
cs: Točit obrázky

en: Print stats
cs: Vypsat statistiky

en: Location
cs: Umístění

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Do not randomize images
cs: Bez náhodného výběru obrázků

en: Do not stretch images
cs: Neroztahovat obrázky

en: Do not crop images
cs: Neořezávat obrázky

en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Preferences
cs: Předvolby

en: About
cs: O aplikaci

en: Configure an individual screensaver
cs: Nakonfigurovat individuální šetřič obrazovky

en: screensaver name to configure
cs: název šetřiče obrazovky pro konfiguraci

en: check if screensaver is configurable
cs: zjistit, zda je šetřič obrazovky konfigurovatelný

en: Unable to configure screensaver
cs: Nelze nakonfigurovat šetřič obrazovky

en: Screensaver required.
cs: Je požadován šetřič obrazovky.

en: File not found: %s
cs: Soubor nenalezen: %s

en: Unrecognized file type: %s
cs: Nerozpoznaný typ souboru: %s

en: Failed to process file: %s
cs: Nepodařilo se zpracovat soubor: %s

en: Screensaver %s is configurable.
cs: Šetřič obrazovky %s je nastavitelný.

en: Screensaver %s is not configurable.
cs: Šetřič obrazovky %s není nastavitelný.

en: Screensaver %s has no configuration options.
cs: Šetřič obrazovky %s nemá žádné možnosti konfigurace.

en: Show debugging output
cs: Zobrazit ladicí výstup

en: Show the logout button
cs: Zobrazit tlačítko odhlásit

en: Command to invoke from the logout button
cs: Příkaz ke spuštění vyvolaný tlačítkem odhlášení

en: Show the switch user button
cs: Zobrazit tlačítko pro přepnutí uživatele

en: Message to show in the dialog
cs: Zpráva ke zobrazení v dialogovém okně

en: Not used
cs: Nepoužito

en: Monitor height
cs: Výška monitoru

en: Monitor width
cs: Šířka monitoru

en: Monitor index
cs: Číslo monitoru

en: Checking...
cs: Kontroluje se…

en: Enter your password
cs: Zadejte své heslo

en: You have the Caps Lock key on.
cs: Máte zapnutou klávesu Caps Lock.

en: _Switch User
cs: _Přepnout uživatele

en: _Log Out
cs: Odh_lásit

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Unlock
cs: _Odemknout

en: Settings manager socket
cs: Soket správce nastavení

en: Blank screen
cs: Prázdná obrazovka

en: Random
cs: Náhodně

en: Setting locked by administrator.
cs: Nastavení uzamčeno správcem systému.

en: Could not load the main interface
cs: Nelze načíst hlavní rozhraní

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
cs: Ujistěte se, že je šetřič obrazovky správně nainstalován

en: Screensaver Preview
cs: Náhled šetřiče obrazovky

en: <b>Screensaver preview</b>
cs: <b>Náhled šetřiče obrazovky</b>

en: Screensaver Preferences
cs: Předvolby šetřiče obrazovky

en: Power _Management
cs: Správa _napájení

en: Preview
cs: Náhled

en: Running as root
cs: Spuštěno s právy správce systému

en: The screen will not be locked for the root user.
cs: Tato obrazovka nebude pro správce systému uzamknuta.

en: Resolve
cs: Vyřešit

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
cs: Správce napájení Xfce není nakonfigurován, aby reagoval na události spojené s otevřením notebooku

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
cs: Váš počítač nemusí být po zavření uzamčen.

en: Enable Screensaver
cs: Povolit šetřič obrazovky

en: Theme
cs: Motiv vzhledu

en: Configure screensaver
cs: Konfigurovat šetřič obrazovky

en: Configure...
cs: Konfigurovat...

en: Change theme after:
cs: Změnit motiv vzhledu po:

en: minutes
cs: minutách

en: Activate screensaver when computer is idle
cs: Aktivovat šetřič obrazovky při nečinnosti počítače

en: Regard the computer as _idle after:
cs: Považovat počítač za neč_inný po:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
cs: Zakázat šetřič obrazovky při spuštění aplikací v režimu celé obrazovky.

en: Enable Lock Screen
cs: Povolit uzamknutí obrazovky

en: Lock Screen with Screensaver
cs: Zámek obrazovky se šetřičem

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
cs: Uzamknout obrazovku poté, co je šetřič obrazovky aktivní po dobu:

en: On Screen Keyboard
cs: Klávesnice na obrazovce

en: On screen keyboard command:
cs: Příkaz pro spuštění klávesnice na obrazovce:

en: Session Status Messages
cs: Zprávy stavu relace

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Logout command:
cs: Příkaz pro odhlášení:

en: Enable logout after:
cs: Povolit odhlášení po:

en: User Switching
cs: Přepínání uživatelů

en: Lock Screen with System Sleep
cs: Uzamknout obrazovku s uspáním systému

en: Lock Screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Enable debugging code
cs: Povolit ladicí kód

en: Launch screensaver and locker program
cs: Spouští šetřič a zámek obrazovky

en: XKB initialization error
cs: Chyba inicializace XKB
