xfce-apps.xfce4-screensaver - en to et translation catalogue (146 entries)

en: Xfce Screensaver
et: Xfce ekraanisäästja

en: Set your screensaver preferences
et: Seadista oma ekraanisäästjat

en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

en: settings;preferences;screensaver;lock screen;
et: seadistused,seaded,ekraanisäästja,ekraanilukk,lukustusvaade,lukustuskuva

en: Screensavers
et: Ekraanisäästjad

en: Screensaver themes
et: Ekraanisäästja teemad

en: Show paths that images follow
et: Näita piltide liikumise teed

en: Occasionally rotate images as they move
et: Vahetevahel pööra liikumise ajal pilte

en: Print out frame rate and other statistics
et: Kuva kaadrisagedust ja muud statistikat

en: The maximum number of images to keep on screen
et: Ekraanil kuvatav suurim piltide arv

en: The initial size and position of window
et: Akna esialgne suurus ja asukoht

en: The source image to use
et: Kasutatav pilt

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
et: image - lennutab pilte ekraanil

en: %s. See --help for usage information.
et: %s. Abiteabe kuvamiseks kasuta --help võtit.

en: Failed to initialize the windowing system.
et: Aknahalduse käivitamine ei õnnestunud.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
et: Vähemalt üks pilt peab olema määraratud. Abiteabe kuvamiseks kasuta --help võtit.

en: Location to get images from
et: Asukoht, kust pildid laetakse

en: PATH
et: OTSITEE

en: Color to use for images background
et: Piltide taustavärv

en: Do not randomize pictures from location
et: Ära lae pilte näidatud asukohast juhuslikust järjekorrast

en: Do not try to stretch images on screen
et: Ära skaleeri pilte ekraanile

en: Do not crop images to the screen size
et: Ära kadreeri pilte ekraanimõõdu jaoks sobivaks

en: Floating Xfce
et: Hõljuvad Xfce hiired

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
et: Lennutab Xfce logo mööda ekraani

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Display a slideshow from your Pictures folder
et: Kuva slaide oma piltide kaustast

en: Pop art squares
et: Moodsa kunsti ruudud

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
et: Moodsast kunstist inspireeritud vilkuvad ruudud.

en: Unable to establish service %s: %s
et: Ühenduse loomine teenusega %s ei õnnestunud: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
et: Ei õnnestu väärtustada PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
et: Vigane salasõna.

en: Authentication failed.
et: Autentimine ei õnnetunud.

en: Not permitted to gain access at this time.
et: Ligipääs sellele arvutile pole hetkel lubatud.

en: No longer permitted to access the system.
et: Ligipääs sellele arvutile pole enam lubatud.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: failed to register with the message bus
et: sõnumsiinil registreerimine ei õnnestunud

en: not connected to the message bus
et: ei ole ühendatud sõnumisiiniga

en: screensaver already running in this session
et: ekraanisäästja juba töötab selles sessioonis

en: Time has expired.
et: Määratud aegumine on käes.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
et: Tekitab olukorra, kus ekraanisäästja lõpetab viisakalt oma töö

en: Query the state of the screensaver
et: Päri ekraanisäästja olekut

en: Query the length of time the screensaver has been active
et: Päri seda kui kaua ekraanisäästja on olnud kasutusel

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
et: Käsib töötaval ekraanisäästjal ekraan koheselt lukustada

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
et: Kui ekraanisäästja on kasutusel, siis näita mõnd muud demorežiimi

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
et: Lülita ekraanisäästja sisse (kuva tühi ekraan)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
et: Kui ekraanisäästja on kasutusel, siis lülita ta välja (kuva tavaline ekraanivaade)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
et: Torgi töötavat ekraanisäästjat justkui seda oleks teinud kasutaja

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
et: Keela ekraanisäästja kasutamine. Käsk blokeerub, kui keeld on juba seatud.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
et: Kõnerakendus, mis keelab ekraanisäästja kasutamise

en: The reason for inhibiting the screensaver
et: Ekraanisäästja keelamise põhjus

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en: The screensaver is %s
et: Ekraanisäästja on %s

en: active
et: töös

en: inactive
et: mitte tegutsev

en: The screensaver is not inhibited
et: Ekraanisäästja kasutamisele ei ole keeldu seatud

en: The screensaver is being inhibited by:
et: Ekraanisäästja kasutamine on keelatud järgneva rakenduse poolt:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
et: Ekraanisäästja on olnud kasutusel %d sekundit.

en: Blank screen
et: Tühi ekraan

en: Powered by Display Power Management Signaling (DPMS),
    Xfce Screensaver can automatically suspend your displays
    to save power.
    
    Xfce Power Manager and other applications also manage
    DPMS settings. If the settings here won't work, make sure
    display power management wasn't disabled there.
    If your displays are powering off at different
    intervals, be sure to check for conflicting settings.
et: Kuna Xfce ekraanisäästja kasutab monitori toitehalduse 
    signaliseerimist (Display Power Management Signaling - 
    DPMS), siis ta võib automaatselt monitori energia säästmiseks
    välja lülitada.
    
    Xfce toitehaldur kui ka muud rakendused võivad hallata DPMS'i seadeid.
    Kui siinsed seadistused ei toimi, siis palun kontrolli, et toitehaldus
    pole siin välja lülitatud. Kui sinu monitoride väljalülitamine toimub
    erinevatel aegadel, siis palun vaata üle eri rakenduste 
    võimalikud vastuolulised seadistused.

en: Part of Xfce Screensaver
et: Osa Xfce ekraanisäästjast

en: After blanking, put display to sleep after:
et: Peale tühja ekraani kuvamist lülita monitor unne:

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 60 seconds
et: 60 sekundi pärast

en: After sleeping, switch display off after:
et: Peale monitori unne vajumist lülita ta välja:

en: 60 minutes
et: 60 minuti pärast

en: Max number of images
et: Piltide suurim arv

en: Show paths
et: Näita pildi asukohta

en: Do rotations
et: Pööra pilte

en: Print stats
et: Kuva statistika

en: Location
et: Asukoht

en: Background color
et: Taustavärv

en: Do not randomize images
et: Ära esita pilte juhuslikus järjekorras

en: Do not stretch images
et: Ära venita pilte ekraanimõõdule sobivaks

en: Do not crop images
et: Ära kadreeri pilte

en: Restore Defaults
et: Taasta vaikeväärtused

en: Preferences
et: Eelistused

en: About
et: Teave

en: Configure an individual screensaver
et: Seadista isiklik ekraanisäästja

en: screensaver name to configure
et: seadistatava ekraanisäästja nimi

en: check if screensaver is configurable
et: kontrolli, kas ekraanisäästja on seadistatav

en: Unable to configure screensaver
et: Ekraanisäästja seadistamine ei õnnestunud

en: Screensaver required.
et: Ekraanisäästja on nõutav.

en: File not found: %s
et: Faili ei leitud: %s

en: Unrecognized file type: %s
et: Tundmatu failitüüp: %s

en: Failed to process file: %s
et: Faili töötlemine ei õnnestunud: %s

en: Screensaver %s is configurable.
et: Ekraanisäästja %s on seadistatav.

en: Screensaver %s is not configurable.
et: Ekraanisäästja %s ei ole seadistatav.

en: Screensaver %s has no configuration options.
et: Ekraanisäästjal %s puuduvad seadistamise võimalused.

en: Show debugging output
et: Näita silumisteavet

en: Show the logout button
et: Näita väljalogimise nuppu

en: Command to invoke from the logout button
et: Käsk, mille käivitame väljalogimisnupuga

en: Show the switch user button
et: Näita kasutaja vahetamise nuppu

en: Message to show in the dialog
et: Dialoogiaknas näidatav teade

en: MESSAGE
et: TEADE

en: Not used
et: Ei ole kasutusel

en: Monitor height
et: Ekraani kõrgus

en: Monitor width
et: Ekraani laius

en: Monitor index
et: Ekraani indeks

en: Checking...
et: Kontrollin...

en: Enter your password
et: Sisesta oma salasõna

en: You have the Caps Lock key on.
et: Sinul on Caps Lock lukustusklahv sisse vajutatud.

en: _Switch User
et: _Vaheta kasutaja

en: _Log Out
et: _Logi välja

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Unlock
et: Eemalda l_ukustus

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: SOCKET ID
et: SOKLI ID

en: Random
et: Juhuslik

en: Setting locked by administrator.
et: Seadistus on lukustatud administraatori poolt.

en: Could not load the main interface
et: Põhiliidese laadimine ei õnnestunud

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
et: Palun  kontrolli, et ekraanisäästja on korrektselt paigaldatud

en: Screensaver Preview
et: Ekraanisäästja eelvaade

en: <b>Screensaver preview</b>
et: <b>Ekraanisäästja eelvaade</b>

en: Screensaver Preferences
et: Ekraanisäästja eelistused

en: Configure your screensaver and locker
et: Seadista oma ekraanisäästjat ja -lukustajat

en: Power _Management
et: Toite_haldus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Running as root
et: Töötan administraatori õigustes

en: The screen will not be locked for the root user.
et: Ekraani ei lukustata administraatori jaoks.

en: Resolve
et: Lahenda see probleem

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
et: Xfce toitehaldur ei ole seadistatud sülearvuti kaane sulgemisega seotud toiminguid tegema

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
et: Sülearvuti kaane sulgemisel sinu arvuti ei pruugi lukustuda.

en: Enable Screensaver
et: Luba ekraanisäästja kasutamine

en: Theme
et: Teema

en: Configure screensaver
et: Seadista ekraanisäästjat

en: Configure...
et: Seadista...

en: Change theme after:
et: Muuda teemat peale:

en: minutes
et: minutit

en: Activate screensaver when computer is idle
et: Kui arvuti on jõudeolekus, siis käivita ekraanisäästja

en: Regard the computer as _idle after:
et: Loe, et arvut_i on jõudeolekus, peale:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
et: Täisekraanivaates rakenduste puhul lülita ekraanisäästja välja

en: Enable Lock Screen
et: Luba ekraanilukustuse kasutamine

en: Lock Screen with Screensaver
et: Lukusta ekraan koos ekraanisäästjaga

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
et: Lukusta ekraan, kui ekraanisäästja on olnud kasutusel:

en: On Screen Keyboard
et: Kasuta ekraanil kuvatavat klaviatuuri

en: On screen keyboard command:
et: Käsk ekraanil kuvatava klaviatuuri jaoks:

en: Session Status Messages
et: Kuva sõnumid sessiooni oleku kohta

en: Logout
et: Logi välja

en: Logout command:
et: Väljalogimiskäsk:

en: Enable logout after:
et: Käivita väljalogimine peale:

en: User Switching
et: Luba kasutajate vahetust

en: Lock Screen with System Sleep
et: Lukusta ekraan, kui arvuti jääb unne

en: Lock Screen
et: Ekraanilukustus

en: Enable debugging code
et: Lülita silumisrežiim sisse

en: Launch screensaver and locker program
et: Käivita ekraanisäästja ja lukustusprogramm

en: XKB initialization error
et: Viga XKB käivitamisel
