xfce4-screenshooter.master - en to bg translation catalogue (71 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
bg: %.2fKb от %.2fKb

en: Transfer
bg: Прехвърляне

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Снимката е изпратена до:</span>

en: Screenshot
bg: Снимка на екрана

en: Take a screenshot
bg: Направи снимка на екрана

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Район за прихващане</span>

en: Entire screen
bg: Целия екран

en: Take a screenshot of the entire screen
bg: Направи снимка на целия екран

en: Active window
bg: Активния прозорец

en: Take a screenshot of the active window
bg: Направи снимка на активния прозорец

en: Select a region
bg: Избери район

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
bg: Избери района който искаш да бъде сниман, като кликнеш с мишката и задържиш докато стигнеш до другия диагонал на района, и тогава освободиш бутона на мишката.

en: Capture the mouse pointer
bg: Изображение за курсор на мишката

en: Display the mouse pointer on the screenshot
bg: Покажи показалеца на мишката в снимката

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Закъснение преди снимане</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
bg: Забавяне в секунди, преди снимането да бъде извършено

en: seconds
bg: секунди

en: Action
bg: Действие

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Действие</span>

note: Save option radio button
en: Save
bg: Запис

en: Save the screenshot to a PNG file
bg: Запиши снимката в PNG файл

en: Copy to the clipboard
bg: Копирай в клипборда

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
bg: Копирай снимката в клипборда, така че да може да бъде вмъквана по-късно

en: Open with:
bg: Отвори с:

en: Open the screenshot with the chosen application
bg: Отвори снимката с избраното приложение

en: Application to open the screenshot
bg: Приложение за отваряне на снимките

en: Host on ZimageZ
bg: Публикувай  на ZimageZ

en: Host the screenshot on ZimageZ, a free online image hosting service
bg: Публикувай снимката на ZimageZ, безплатно онлайн място за снимки

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Преглед</span>

en: Save screenshot as...
bg: Запиши снимката като...

en: An error occurred when creating the XMLRPC request.
bg: Грешка при създаване на XMLRPC запитване.

en: An error occurred when transferring the data to ZimageZ.
bg: Грешка при изпращането на данните към ZimageZ.

en: An error occurred when parsing the response from ZimageZ.
bg: Грешка при обработката на отговора от ZimageZ.

note: For translators: the first wildcard is the date, the second one the time, * e.g. "Taken on 12/31/99, at 23:13:48".
en: Taken on %s, at %s
bg: Снимано на %s, в %s

note: Start the user soup session
en: Initialize the connection...
bg: Изграждане на връзката...

en: Please fill the following fields with your <a href="http://www.zimagez.com">ZimageZ</a> 
    user name, passsword and details about the screenshot.
bg: Моля, попълнете следните полета с Вашите  <a href="http://www.zimagez.com">ZimageZ</a> 
    потребителско име, парола и подробности за снимката.

en: Check the user information...
bg: Проверка на информацията за потребителя...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">You must fill all the fields.</span>
bg: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Попълнете всички полета.</span>

en: Login on ZimageZ...
bg: Изпращане към ZimageZ...

en: An unexpected reply from ZimageZ was received. The upload of the screenshot failed.
bg: Неочакван отговор от ZimageZ. Изпращането на снимката е неуспешно..

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">The user and the password you entered do not match. Please retry.</span>
bg: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Потребителското име и паролата не съвпадат. Моля, опитайте пак. .</span>

en: Upload the screenshot...
bg: Изпращане на снимката...

en: An error occurred while uploading the screenshot.
bg: При изпращането на снимката възникна грешка.

note: End the user session
en: Close the session on ZimageZ...
bg: Избери сесия на ZimageZ...

en: Details about the screenshot for ZimageZ
bg: Подробности за снимката за ZimageZ

note: Create the user label
en: User:
bg: Потребител:

en: Your Zimagez user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
bg: Вашето потребителско име в ZimageZ, ако все още нямате, моля създайте си от връзката по-горе.

note: Create the password label
en: Password:
bg: Парола:

en: The password for the user above
bg: Паролата на горния потребител

note: Create the title label
en: Title:
bg: Заглавие:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on ZimageZ
bg: Заглавие на снимката, ще се използва при показването от ZimageZ.

note: Create the comment label
en: Comment:
bg: Коментар:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on ZimageZ
bg: Коментар към снимката, ще бъде използван при показването от ZimageZ.

en: <a href="%s">Full size image</a>
bg: <a href="%s">Изображението в пълен размер</a>

en: <a href="%s">Large thumbnail</a>
bg: <a href="%s">Голямо умалено изображение</a>

en: <a href="%s">Small thumbnail</a>
bg: <a href="%s">Малко умалено изображение</a>

en: My screenshot on ZimageZ
bg: Моята снимка на ZimageZ

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Links</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Връзки</span>

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Code for a thumbnail pointing to the full size image</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Код за посочване на коя снимка е умаленото изображение </span>

note: BB title
en: BBCode for forums
bg: BBCode за форуми

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
bg: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Състояние</span>

en: Delay in seconds before taking the screenshot
bg: Забавяне в секунди преди снимката да бъде направена

en: Display the mouse on the screenshot
bg: Покажи мишката на снимката

en: Directory where the screenshot will be saved
bg: Директория където снимките да бъдат записвани

en: Version information
bg: Информация за версията

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
bg: Конфликт на опции: --%s и --%s не могат да се използват едновременно.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
bg: Опцията --%s се употребява само когато са зададени --fullscreen, --window или  --region. Ще бъде пропусната.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
bg: %s: %s
    Въведи %s --help за да видиш пълния списък от налични команди.

en: %s is not a valid directory, the default directory will be used.
bg: %s е невалидна директория, ще бъде използвана директорията по подразбиране.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
bg: Направи снимка на целия екран, от активния прозорец или от района
